🏆 Дуже потрібна здобута перемога. Взяли!
Вітаю, спільното! ❤️
Біля 3-х тижнів нульового/мінусового бродіння в зонах ІТМ трохи вимотали і банкрольно, і психологічно. Повноцінних сесій не можна, іскри нема, інет слабкий - все, як у всіх (більшості).
Тому - дуже важливий доїзд.
Мій "робочий турнір": рум 888, 2,20 / 1К / PKO / =500 люденів.
Вийшов на фіналку - покликав друзів ) Друзі пішли діставати щити :) ⬇️
Суперважлива роздача проти 2-го стеку - тут значно менше грає роль пейнджамп, взагалі старався з цим опом не зарубатись. Бо досить агресивний, 3/4-бетами не давав збирати "чіплідерську дань" 😅, інші за столом - короткі, важливо було не "провалити стек". Але тут пан конкретно "дав маху" бланд на блайнд: він (СБ) опен, я 3-бет - пан ловушка/кол. Флоп - приговор. Не можна робити таких помилок в такій стадії. 4-бет (навіть лайтовий) - і я пас. Безумовно, дуже повезло з сетом проти агресивного з преміумом, але так і має бути, колись і на нашій вулиці повинна перевертатись вантажівка з цукерками 😍. ⬇️
Гедз-ап був складним, опонент лютував, а ловити просто не було чим. Терпів. Десь забирав збільшеними 3-бетами без карти. Десь - лімп-донками. Нарешті зловив - і не зміг затягнути зверху ((( ⬇️
💡
Заряд телефону біля 10%, павер видихнувся, стеки - по 50бб. Але гра - без пасів префлоп. Мало б вистачити.
І таки вистачило 👍
Звичайно, головна боротьба була за мій нок - і вдалось зберегти
🤠 Це не бест-кеш, звичайно - але після 2-3х тижнів нульових виступів дуже потрібна перемога - і в фінансово-банкрольному, і у морально-психологічному плані.
Перемога, яку мені забезпечили мої форумчани-підписники каналу Kombo_Drom, які в другій ночі і з майже нульовими зарядами телефонів підняли за Комбо всі щити, які тільки були можливі! Радий, що не підвів, гордий, що виправдав.
Підписники знають, що якщо Комбо затягнув - буде розіграш на каналі. Нагадаю, що канал "наш", ТІЛЬКИ для форумчан Cardmates (при приєднанні вказуємо нік у спільноті, це обов'язково) - тобто не "болото", а сусідня кімната зручна кімната". Тож велкам, читати/брати участь, щось цікавеньке придумаю.
Тепер головне завдання - донести цей заряд "покерної аури" до хомки і Перегонів!
З вами був на зв'язку
Комбодроєвич (з Пундою)
Обняли
❤️🏆❤️









Вітаю! Гарно!🤑🤩😍
❤️
👍👍👍 Вітаю😎
дякую 😊
Крутий результат!
Нульові виступи не можуть бути безкінечними, тим більше коли вмієш грати в покер! Так, що результат буде і надалі!
важко прийняти, що ти граєш в "0" 50 турнірів, щоб в 51-му отримати все, що повинен. Але це важливо прийняти - і не поплисти, дочекатись свого. І вести щоденну табличку, щоб мати можливість подивитись зверху - що відбувається з ігровими фінансами. Дуже допомагає, до речі, коли довго без перемог.
Я знаю це відчуття, коли тривалий час гра йде в 0 чи інколи і в мінус, і тут здобувається перемога це нагадує, що граємо ми в цю гру не просто так! І
так, в мене вже реально давно пройшли психози щодо однієї-двох провальних сесій на 10 турнірів. Але тримати вагу 15-20 сесій - це дійсно непросто. А дехто тримає 2-3 місяці. Це приходить з часом, і дається не всім. Але тому і є, що в покері гроші - в топ-3, все інше - участь
Крутий результат!!! Вітаю! 888 - твій рум!
дякую, Андрію! так, він для мене - найбільш "рівний" по диспі, це факт
Чудовий результат 👍🔥💰 Мої вітання з перемогою, Анатоліє 🥳🤩💪🏆🔥👏
Щиро дякую, Ярославе 💖
Юхууу! Вітаю! 🥳
Купи собі ще 1 повербанк, щоб точно вистачило затягнути ще один турнір! 💪
ставлю оптоволокно на днях, +павербанк, який Катя порекомендувала - посилююсь, бо інакше "кіна не буде" 😅
❤️
Вітаю!
😍
🙏🙏
Вітаю🎉🎉🎉. Дуже круто зіграв💪. Дуже гарний результат👍
Ну, можем же 😁
❤️
це було гарно ) Мої вітання ) справжня боротьба )
Вітаю 🤝👍
Вітаю з перемогою!🎉🥇🏆️
Хто прагне , той завжди отримує!💪
Мої вітання🥳🔥🏆🎉💰 Перемога в екстремальних умовах👍💪😎
Пречудовий результат! Вітаю! 😍
Уау, топ1 🤩💪
Анатолію, мої вітання!!! 🍾
І хлопці красавчики просто, що підтримали 👏 не з розповідей знаю, як це надихає і зосереджує 😎
До речі, я пропустив результати з "Параду логотипів" чи їх не було?
не пропустив - я не завердив цю тему. Сьогодні обновлю - і завершимо.
Дуже погано було з напругою ці останні 4 дні, просто жах.
Доробимо, тримаю на контролі
🤓
Вітаю, перемоги завжди потрібні)
чого і вам бажаю))
❤️
Дякую, за таке гарне побажання)
💪💪
той випадок коли істанція все повернула на повну.Вітаю.Красунчик👍️
Вітаю з перемогою 🥳 🤝😉👍
Вітаю!!! 🎉🍾 ВЗЯЛИИИ!!! 💪
Такий покер, тому я почав робити оцінку "+ чи -" раз в місяць, а підсумки раз в рік))
Вже рік веду щоденну просту ексельку: загрузка/кількість туріків/БР початок сесії/ БР кінець сесії/ кешаут (деп)/ результат сесії. Ну і графік/діаграма банкролу.
Реально дуже помагає бачити загальну картину (а не "мене знов переїхали" 😆)
До цього записував у блокнот підсумки року, як змінився БР. З цього року зробив ексель файл у розрізі місяців. Просто дуже мало граю - за пів року всього 168 турнірів 🙄
це я зараз стільки в місяць граю, приблизно.
Ну, але у всіх різні графіки/режими/підходи
❤️
Ай,молодець😁😁
Вітаю🤑
Так перемоги додають натхнення та жаги, тож успіхів й надалі💪🔥
💪❤️
Гарно получилось)ще раз вітаю з перемогою!)
дякую, Ром ❤️
Супер мої вітання)
❤️❤️
Вітаю, а покерний заряд ти схоже вирішив нести до наступної хомки
На ПБ я певно виграю, як рак на горі свисне :)
Хоча зрозуміло - там якихось 450 бразіліів-мікролімітчикиків, а тут - еліта покерної спільноти, 20 спартанців. 8-й - це вже добре, був місяць 17-19