A Good Tournament: новий івент в розкладі 888poker

A Good Tournament

Покер – захоплююча гра, в якій є багато елементів змагань. Найбільше це помітно в турнірному покері, де гравці подібно спорстменам ведуть боротьбу за вихід у фінал для того, щоб зайняти кращі місця.

Всі гравці люблять хороші турніри і велика частина з них проходить на вихідних. 888poker не стали винятком, адже під час вихідних покер-рум проводить свої найкращі турніри. Один з таких турнірів 888poker вирішили назвати хорошим в буквальному сенсі цього слова: A Good Tournament.

Так називається новий івент в розкладі 888poker з бай-іном 215$ і гарантією 20 000$. Даний турнір складатиметься з двох фазових днів, при чому вже у другий ігровий день пройде фінал.

Читати також: Алек Стасіак – перший дворазовий чемпіон WSOP 2020

У 2020-му тенденція онлайн-турнірів така, що у них дуже тривалий період пізньої реєстрації, необмежена кількість повторних входів і велика кількість флайтових днів. Все це зроблено для того, щоб зібрати побільше грошей з гравців, але багато хто вважає, що це несе шкоду екосистемі онлайн-покеру.

У новому турніру всього два вхідних дня:

  1. Day 1A в суботу о 22:35
  2. Day 1B в неділю о 19:35

Щонеділі на регулярній основі в 23:00 буде проходити другий ігровий день, який одночасно є і фінальним днем. Перед учасниками перших днів стоїть завдання протриматися в турнірі 15 рівнів, а це близько трьох годин. У тому випадку, якщо в івенті залишиться лише 17% від поля гравців, то вся решта гравці перейдуть у другий день.

Для учасників першого дня також є одне ре-ентрі і пізня реєстрація, яка триває 100 хвилин. Гравці, бай-ін яких не дозволяє грати турніри по 215$, можуть відібратися в нього через доступні сателіти. В покерному лобі 888 доступні відбіркові турніри за 33$ і 12$, в них розігрується 10 і 5 квитків відповідно.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.