Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Айві зіграє з Дваном на WPT Heads-Up Championship

Айві зіграє з Дваном

У червні у всіх шанувальників покеру є можливість побачити Тома Двана і Філа Айві за одним покерним столом. Причиною тому, є турнір WPT Heads-Up Championship, організатором якого виступає китайський покер-рум Poker King.

Івент пройде в нокаут-форматі з 32 учасниками і бай-іном 25 000$. Організатори планують провести турнір з 18 по 22 червня. Особливістю є те, що частина гравців зіграють наживо, а частина за онлайн-столами. Такий змішаний формат застосовується вперше, тому поки що немає чіткого уявлення як це буде.

Читати також: Філ Айві: «Я грав в гольф з Майклом Джорданом і вечеряв з Бараком Обамою»

На даний момент відомі імена двох учасників. Йдеться про Айві і Двана, які є амбасадорами Poker King і зіграють в цьому івенті. У зв'язку з коронавірусом, великих живих турнірів не проводили і ми вже давно не бачили Тома і Філа в об'єктиві камер.

Місцем проведення обрали курортне місто Кабо-Сан-Лукас в Мексиці. За всім, що відбувається можна буде стежити на Твічу і Ютубі за допомогою прямих трансляцій.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.