Айзек Хекстон: «Мені подобається, як бісяться люди, які бачать маску на фото переможця»

Айзек Хекстон про маски

Нещодавно Cardmates писали про те, що Айзек Хекстон виграв вже четвертий хайролерський турнір у цьому році. У 2023-му році Хекстон встиг завоювати чотири титули, десять разів потрапити за фінальний стіл та заробити сумарно 5 700 000$ у живих турнірах. Саме зараз хайролер знаходиться на першій сходинці в рейтингу найкращих турнірних гравців року.

На всіх фото з кубками з різних турнірів Айзека можна побачити виключно в масці, але чому? Не дивлячись на те, що ВОЗ офіційно відмінила пандемію коронавірусу – за правилами живих турнірів покеристи повинні грати в масках, але зазвичай переможці на фото без них. Чого зовсім не скажеш про Хекстона, який написав у Твіттері наступне:

«Найкраща частина перемоги в покерних турнірах - це безумовно гроші. Але є ще одна приємна річ – це те, як бісляться дурні в Твіттері, коли бачать маску на фото переможця

Айзек Хекстон додав, що він спеціально на фото переможця не знімає маску. За його думкою деякі люди стикаються з сильним тиском через те, що носять маски. Хайролер вважає, що важливо показати їм свою підтримку та солідарність там, де вони цього не очікують.

В минулорічному інтерв'ю Хекстон сказав, що потрібно переглянути ставлення до покеру під час пандемії. Коли ти летиш на турнір через весь світ і тратиш серйозну суму грошей, тобі дуже складно відмовитися від участі, якщо ти прихворів. Айзек грає в живих турнірах близько 15 років, і запевняє, що ніколи не пропускав їх через хворобу.

«Я завжди прикриваю свій рот під час кашлю і регулярно мию руки, але я навіть не думаю про те, щоб взяти вихідний. Більшість моїх колег вважають так само. Гравці, які кашляють або сморкаються за столом – часте явище»

А як вважате ви? Чи потрібно продовжувати покеристам грати офлайн-турніри в масках?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.