Амбасадор Unibet виграв квиток в МЕ WSOP 2023 за 22 хвилини

Квиток в МЕ WSOP 2023

30 травня в Лас-Вегасі стартує подія, на яку весь рік очікує покерна спільнота: WSOP 2023. Ближче до завершення серії відбудеться Мейн Івент з бай-іном 10 000$. Звичайно, таку високу плату за участь під силу внести далеко не кожному покеристу.  Саме тому вже у квітні GG Poker UA запустили багаточисельні сателіти з доступними бай-інами.

В одному з таких відбіркових турнірів брав участь амбасадор Unibet Дара О'Кірні. Дара зумів виграти в сателіті квиток на МЕ, при чому він зробив це всього за 22 хвилини. 

Читати також: Даніель Негреану планує витратити на WSOP 2023 мільйон доларів

Дара полюбляє реєструватись в онлайн-турнірах наприкінці пізньої реєстрації, але в цей раз покерист перевершив сам себе.  В прямому сателіті за 1 200$ ірландець зареєструвався під самий кінець пізьної, коли справа вже наближалась до призової зони.

Скільки всього пакетів WSOP розіграють на GG Poker UA?
Скільки всього пакетів WSOP розіграють на GG Poker UA?

Покер-рум планує розіграти у сателітах близько 600 пакетів на WSOP 2023.

Всього сателіт зібрав лише 18 входів, що спричинило оверлей 2 400$. Герой новини зареєструвався в той момент, коли в івенті залишалось всього лише 8 гравців. В його стеці було 20 великих блайндів, а цього цілком достатньо, щоб нав'язати боротьбу суперникам.

Згідно з ICMIZER цей вхід був дуже вигідним для Дари. В підсумку покер-про вдалось виграти прямий квиток в Мейн Івент всього за 22 хвилини і тепер глядачі точно побачать його в Лас-Вегасі. Якого результату досягне Дара на WSOP 2023? Дізнаємось влітку.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.