Андрій Держипільський став ранер-апом GGMillion$, поступившись у хедз-апі Оле Шеміону

GGMillion$ на GGPoker

На GGPoker завершився розіграш чергового випуску щотижневого турніру хайроллерів GGMillion$. Турнір зібрав 166 заявок на вхід, а у фінальний день вийшли лише 9 найкращих гравців. Серед них опинився і представник України Андрій Держипільський.

Андрій розпочинав фінальний стіл, маючи четвертий за розміром стек, а серед його суперників були такі відомі покеристи, як: Оле Шеміон, Семюель Вудсен, Ніклас Астед та переможець лідерборду GGMillion$ 2023 — Самуель Муллур. 

Старт фінального стола для українського покериста виявився не простим і він кілька разів опинявся на межі вильоту з турніру. Однак, на стадії 4-max йому вдалось вдало подвоїтись, коли він пішов олл-ін на префлопі, маючи A-5o. Його суперник, Оле Шеміон відповів з K-6o. На флопі випали 5-K-Q. Тьорні - 4. Рівер - 5 і Держипільський подвоїв свою кількість фішок, що дало йому можливість вийти у хедз-ап проти все того ж Шеміона.

Але з самого початку хедз-ап був м'яко кажучи не рівним. Адже на його старті стек німця складав 206 ВБ, в той час як у українця було лише 10 ВБ. Саме тому весь хедз-ап тривав лише дві роздачі, за підсумками яких перемогу в турнірі святкував Шеміон, а Держипільський посів друге місце.

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Оле ШеміонНімеччина337 413$
2Андрій ДержипільськийУкраїна264 560$
3Янс АрендсНідерланди207 437$
4Ніклас АстедШвеція162 648$
5Самуель ВусденФінляндія127 530$
6Метью СтампфКанада99 994$
7Семюель МаллурАвстрія78 403$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.