Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Андрій Сорокін – перший дворазовий чемпіон WPT Online

Андрій Сорокін – чемпіон WPT Online 2020

Пройшов перший тиждень серії WPT World Online Championships на PartyPoker і вже є гравець, який двічі став її чемпіоном – це росіянин Андрій Сорокін, якого ви також можете знати, як регуляра ПокерСтарс під ніком "PikassoAA23". Хлопець спеціалізується на омасі хай-лоу і саме в цій дисципліні йому пощастило виграти відразу два турніри.

Спершу Сорокін виграв WPT Omaha Hi-Lo Second Chance. Дводенний нокаут-турнір за 1 575$ зібрав 55 входів і 82 500$ призових. За фінальним столом івенту зіграли шведський професіонал Ніклас Астедт, росіянин Данило Шалаєв і білорус Максим Шуц. За перше місце Андрій отримав 10 645$ призових і ще 18 470$ він заробив у вигляді баунті.

Читати також: Артур Мартиросян виграв івент WPT High Roller Opener на PartyPoker

Буквально на наступний день після заносу росіянин став чемпіоном ще однієї події – WPT Omaha Hi-Lo Closer за 1 050$. В івенті зіграли 50 гравців, з яких 7 потрапило в призи. Серед них також були росіянин Данило Шалаєв і білорус Максим Шуц. У фінальному хедз-апі Сорокін зустрівся з Денисом Лебедєвим, який виступає на ПатіПокер під британським прапором. Покеристи поділили майже порівну і в підсумку виграш Андрія склав 15 915$, тоді як опонент хлопця отримав 15 085$.

Андрій Сорокін більше відомий своїми успіхами в онлайні, ніж в живих подіях, втім, у хлопця є 3 трофея Belarus Poker і титул чемпіона Kings of Tallinn в лютому 2020 року. Ці перемоги не принесли йому великих виграшів, але захопили хлопця офлайном. Підбиваючи підсумки минулого 2019 року Сорокін говорив про те, що планує активніше грати в живих подіях у 2020 році і мріє потрапити на WSOP. Епідемія коронавіруса внесла корективи в його плани, тому Андрій змушений грати в більш звичний для нього онлайн, втім – це ж наблизило його до участі в Світовій покерній серії, адже у цьому році золотий браслет WSOP можна виграти в онлайні на GGпокерок.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.