Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Андрій "TylerRM" Стрєльцов: «pokergraphics.eu продає неробочі лейаути»

Андрій "TylerRM" Стрєльцов

Покеристи нерідко використовують лейаути для того, щоб прикрасити зовнішній вигляд своїх ігрових столів. Деякі покеристи навіть купують собі унікальні лейаути, проте не завжди вони працюють коректно, а іноді і зовсім не працюють.

Популярний білоруський покерист Андрій "TylerRM" Стрєльцов на одному з покерних форумів розповів як сайт pokergraphics.eu, який займався продажем лейаутів для покер-румів, перестав випускати оновлення для своїх лейаутів, а більшість із них (раніше куплених) взагалі перестали працювати.

Адміністрація сайту в свою чергу в разі будь-яких несправностей пропонує звертатися на форум у відповідну гілку служби підтримки. Проте, при спробі зайти на форум сайту, виявляється, що форум уже закритий.

Підводячи підсумки у своєму пості Стрєльцов заявив, що власники даного сайту просто «кинули» своїх клієнтів, а також запропонував «знайти і покарати» усіх відповідальних за цей ресурс.

На даний момент уже неможливо отримати бодай якийсь доступ до сайту, оскільки його ip-адресу найімовірніше або заблокували, або видалили.

Інші користувачі даного форуму, в коментарях під постом Стрєльцова, написали, що зіткнулися з такою ж проблемою і що більшість їх лейаутів, які куплені на цьому сайті також не працюють.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.