Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Антон "aJarov" Якуба став ранер-апом нокаут-турніру на WCOOP

Антон “aJarov” Якуба

На PokerStars завершився нокаут-турнір WCOOP-71-M з бай-іном 109$ і гарантованими призовими в 500 000$, який проходив в рамках щорічної великої серії WCOOP 2020.

У цьому турнірі українцю родом з Росії Антону "aJarov" Якубу пощастило стати ранер-апом і заробити непогану надбавку до свого банкролу в розмірі 46 740$ (зокрема баунті 5 480$).

Сам івент зібрав величезну галявину з 6 828 входів, чим суттєво перевищив заявлену гарантію і остаточний призовий фонд склав 682 800$.Читати також: Андрій "Premove" Скворцов став чемпіоном турніру WCOOP з Омахи

Перше місце в турнірі зайняв бразильський гравець "powerpokerBR" з виплатою в 41 260$ призових і додатково 22 460$ він заробив за вибивання суперників.

У топ-5 останньою потрапила українська покеристка Світлана "svetarik" Дрига з призовими 11 760$ + баунті 330$. На 13-му місці зі скромною виплатою в 1 400$ і ще скромнішими баунти в 970$ зупинився російський покерист "nemesis278".

За росіянином на 14-те місце зайняв гравець з Білорусі "tutyaret_fin" з аналогічними призовими, проте з Баунті в розмірі 2 000$. В гроші потрапити вдалося 975 покеристам, мінімальні призові склали 111$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.