Аргентинець виграв браслет і 1 000 000$ в хедз-апі ME WSOP 2020

Даміан Салас 2020

Світова Серія покеру в цьому році затягнулася аж до січня, так як увечері 3 січня визначався переможець додаткового Мейн Івенту. Ним став аргентинець Даміан Салас, який переміг в хедз-апі Джозефа Хоберта з США.

Хедз-ап ME WSOP 2020 став кульмінацією двох турнірів, що проходили на GGпокерок і WSOP.com. Переможці з американської і з міжнародної частини зустрілися в Лас-Вегасі для того, щоб визначити володаря золотого браслету.

Читати також: Кріс Манімейкер вирішив покинути команду PokerStars

У першому турнірі на GGпокерок взяли участь 674 гравці і Салас отримав 1 550 969$ за перше місце. У другому на WSOP.com зіграли 705 гравців, де Хеберт виграв 1 553 256$. Цікаво те, що Хеберт відібрався в турнір за допомогою сателіта всього за 300 доларів.

Фінальний хедз-ап тривав 173 роздачі і в підсумку ім'я переможця стало відомо. В інтерв'ю журналістам Даміан відзначив сильну гру свого суперника:

«В хедз-апі мені протистояв дуже сильний суперник. Фінальна битва була дуже складною і в деяких випадках Хеберт був за крок до перемоги, але я зумів зібратися і показати свою кращу гру. У найважливіших моментах найбільше мені допомогла підтримка друзів і близьких з Аргентини»

Приїзд Саласа в США виявився під загрозою через обмеження пов'язаними з COVID-19. Захід перенесли з 30 грудня на 3 січня і в цей раз все пройшло успішно.

Виконавчий директор WSOP Тай Стюарт зазначив, що чемпіоном є обидва фіналісти, так як вони взяли участь в унікальному поєдинку. Від себе Тай подякував кожного гравця, який взяв участь в цій серії і сказав, що з нетерпінням чекає проведення Світової серії покеру в Лас-Вегасі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.