Арі Енгель б'є всі рекорди: американець виграв 17-й перстень WSOP Circuit

Американський покер-про Арі Енгель виграв свій 17-й перстень WSOP Circuit

​На вихідних американський регуляр Арі Енгель нарешті досяг своєї цілі – тепер хлопця сміливо можна називати «Філом Хельмутом у світі перснів». У суботу Енгель підкорив онлайн-турнір серії WSOP Circuit та здобув свій 17-й чемпіонський трофей.

На цей час Арі Енгель – абсолютний рекордсмен за кількістю перснів WSOPC. Ближче за всіх до нього підібралися американці Ден Лоурі, Моріс Хокінс та Джош Райхард, які мають по 15 золотих трофеїв.

Щоб здобути свою 17-ту нагороду, Енгелю знадобилося обійти всього 48 гравців у турнірі, використавши три «патрони». Разом із ре-ентрі подія WSOPC Online #11 зібрала 76 входів. За перше місце чемпіон отримав найбільшу частину від призового фонду у 35 492$ – 9 778$ призових.​

Подія WSOPC Online #11 - турнір, що приніс Арі Енгелю його 17-й трофей

Після перемоги хлопця легендарний коментатор трансляцій WSOP Чад Норман, який має чудові відносини з Енгелем, по-дружньому прокоментував його занос. У соцмережі Х Норман натякнув, що з такою кількістю гравців (та ще й з трьома входами) виграти перстень – справа нехитра.

Сам Енгель невибагливо написав на своїй сторінці, що виграв невеличкий турнір на 48 гравців. Варто відзначити, що зіркою себе абсолютний рекордсмен точно не вважає – за його словами, він просто «грає більше кільцевих турнірів, ніж інші».

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.