Арсеній Кармацький виграв пакет на MILLIONS North Cyprus

Арсений Кармацкий 2021

У вересні на Кіпрі пройде етап серії Millions. У гравців ПатіПокер є можливість потрапити на живу серію з допомогою сателітів.

Ви можете почати відбір з самого початку і це буде коштувати вам всього один цент. Повністю шлях до пакету виглядає наступним чином:

$0.01 Центрол →$1,65 Feeder 1 (1/16 фіналу)→$6,60 Phase 1 (1/8 фіналу) →$33 Phase 2 (1/4 фіналу) →$162 Phase 3 (полуфінал) →Недільний фінал (не можна вносити прямий бай-ін)
(10 квитків в Feeder GTD)(20 квитків в Phase 1 GTD)(20% поля проходить в Phase 2)(20% поля проходить в Phase 3)(10% поля проходить в фінал)2 квитки на MILLIONS NC гарантовано

На стадіях до півфіналу покерист може зареєструватися в будь-яку цікаву для нього фазу.

У пакет Millions NC входить:

  • Бай-ін в МЕ MILLIONS North Cyprus 5 300$
  • Проживання в п'ятизірковому готелі
  • 950$ готівкою на дорожні витрати

Успіх Арсенія Кармацького

Арсеній Кармацький на своєму прикладі показав, як можна успішно пройти кваліфікацію на Millions North Cyprus. У неділю покер-рум розіграв ще два пакети по 9 000$.

Арсеній Кармацький разом з Яннісом Ліперісом успішно вибили на баблі Артема Веженкова і виграли по пакету на Кіпр. Баббл-бой отримав в якості втішного призу 2 772$.

Попереду ще два недільних фінали - 5 і 12 вересня. Відбір на PartyPoker триває і найбільш швидкий спосіб - набити стек у фінал через фазу за 162$. Всім вдалого відбору!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.