Артур Мартиросян – чемпіон Мейн Івенту EPT Sochi

Мейн Ивент EPT Sochi

Після того, як в Головній Події сформувався фінальний стіл, в списку учасників вирізнявся Артур Мартиросян. Успіхи покериста в онлайні відомі всім, а в офлайн-турнірах Артур грає набагато рідше, і через це тільки в лютому трапилася перша офлайн-перемога в його кар'єрі.

У Мейн Івенті EPT Sochi Артур був налаштований оформити ще одну перемогу, але для цього йому довелося сильно постаратися. Фіналку Мартиросян розпочав зі стеком 17 ВБ і знаходився в нижній частині чіпкаунту.

Якщо говорити про кількість реєстрацій в Головній Події EPT Sochi 2021, то їх було на 9 менше, ніж в минулому році. Проте, зібрати 852 входів під час пандемії із закритими кордонами - відмінний результат.

Перемога Мартиросяна

Практично відразу за фінальним столом Артур подвоїв свій стек, вдало зігравши з кишеньковою парою шісток. Після цієї роздачі Роман Гаджієв покинув турнір на восьмому місці, за що отримав 2 300 000 рублів призових.

Далі все відбувалося за класичною схемою: гравці вилітали з турніру, а у решти покеристів стрімко зростала кількість фішок в стеці. Ті, у кого цих фішок виявилося найбільше, вийшли в хедз-ап: Артур Мартиросян та Владислав Наумов.

Читати також: Топ-теми 2020: покерний прорив Артура Мартиросяна

Хедз-ап між Наумовим і Мартиросяном тривав більше двох годин. Владиславу довелося двічі йти в олл-ін на весь стек: перший раз вдалося подвоїтися, а в другій - фіаско для Наумова.

В останній роздачі турніру Наумов пішов в олл-ін з кишеньковою парою королів, на що Мартиросян зробив кол з А-К. Туз на флопі ознаменував перемогу Артура, який не приховував радості в післятурнірному інтерв'ю:

«Мені було нескладно грати 3-макс і хедз-ап, так як є великий досвід в такому форматі. Я вдячний всім, хто мене підтримував, а таких людей було багато. Дуже старався і ця перемога, не тільки моя, а й усіх моїх уболівальників!»

Артур Мартиросян 2021

Результати фінального столу

  1. Артур Мартіросян - 352 000$
  2. Владислав Наумов - 213 000$
  3. Мухтар Тайзі - 151 000$
  4. Фаніз Хафизов - 113 000$
  5. Юрій Бречалов - 89 000$
  6. Антон Смирнов - 67 000$
  7. Володимир Божіновіч - 47 000$
  8. Роман Гаджієв - 33 000$

На цьому серія завершилася, але EPT повернеться в Сочі вже цієї осені. Сподіваємося, що до цього часу світ виграє війну з коронавірусів і серія буде бити рекорди за кількістю реєстрацій.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.