Артур Мартиросян потрапив до четвірки кращих гравців WPT Big Game

Артур Мартиросян 2020

Артур Мартиросян оформив чергові великі призові в турнірі ПатіПокер. На цей раз його вибір припав на WPT Big Game з гарантією 1 000 000$. За традицією цей турнір проходив два дні і гравці боролися в ньому за чималі призові.

Артур був не єдиним гравцем серед росіян, які потрапили в призи цього турніру. Його співвітчизник В'ячеслав Булдигін зайняв 16-е місце і забрав 16 500$ призових.

Також в ITM відзначилися кілька відомих гравців:

  • Давіді Кітаі (15-е місце і 16 500$)
  • Еліо Фокс (14-е місце і 14 500$)
  • Крістен Бікнелл (8-е місце і 30 500$)
  • Люк Грінвуд (7-е місце і 37 000$)

Серед цієї четвірки відзначимо Крістен Бікнелл, яка тиждень тому в цьому ж турнірі посіла друге місце. Ще один фінальний стіл додав очок в її скарбничку і дівчина лише зміцнила за собою перше місце в лідерборді WPT Online.

Читати також: Андрій Любовецький зупинився за крок від перемоги на WPT

Артур Мартиросян в цьому турнірі, як вже писали вище, зайняв четверте місце. За це росіянин отримав 83 000$ призових, а далі в планах Артура продовжити боротися за перемоги у великих турнірах PartyPoker.

В хедз-ап вийшли не самі цікаві гравці цього івенту: Стюарт Гуіт і Ніколас Юніс. Перед початком фінального змагання покеристи уклали угоду і Ніколас отримав 200 000$, а його опонент 177 000$. За підсумками турніру перемогу здобув саме Ніколас Юніс.

Результати турніру WPT Big Game за 28 липня

WPT Big Game за 28 липня

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.