Артур Мартіросян став двократним чемпіоном SCOOP 2020

Артур Мартиросян 2020

Серія SCOOP 2020 досягла свого екватора, а російські покеристи продовжують штампувати перемоги.

На цей раз в турнірі хайролерів за 5 200$ перемогу здобув Артур Мартіросян, для якого цей тріумф став уже другим на серії. Першою була перемога в хедз-апі над Хольцом в турнірі за 10 300$.

Артур Мартіросян – чемпіон турніру SCOOP 2020 за 5 200$

29-й за списком турнір SCOOP 2020 з бай-іном 5 200$ зібрав 144 учасників і гарантія була перебита. Івент тривав два дні і за підсумками першого ігрового дня у Мартиросяна був бойовий настрій.

У своєму блозі Артур виклав скріншот, на якому він був чіплідером серед 17 гравців, що залишилися. Мартиросян також додав до нього питання:

«Йдемо за другим титулом?»

Російський гравець мав рацію і на наступний день здобув другу перемогу на полях SCOOP 2020. Артур вибивав з гри гравців одного за іншим і в фіналі вийшов в хедз-ап проти покериста з ніком "pm_marke".

На початок хедз-апу суперник mararthur1 мав п'ятикратну перевагу в стеці, але це не допомогло йому виграти. Мартиросян зібрався з силами і спочатку зрівняв стеки, а потім і зовсім вийшов вперед.

В останній роздачі турніру "pm_marke" пішов в олл-ін з А-5, але його флеш-дро не закрилося, а Артур встояв з парою дам.

SCOOP 2020

За свою перемогу Мартиросян отримав 167 000$, а "pm_marke" забрав виплату у розмірі 121 000$. Після гри Артур поділився своїми емоціями:

«На стадії 3-макс попереднього турніру за 10 000$ мені було грати простіше. Сьогодні був важкий день і у мене почала сильно боліти голова. Проте, дворазовий чемпіон SCOOP 2020 перед вами!»

Результати турніру SCOOP-29-H за 5 200$

SCOOP 2020

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.