Банер ggpokerok Банер ggpokerok Банер ggpokerok

Артур Мартиросян виграв 442 000$ за 1-е місце в Super Million$

Артур Мартиросян 2020

Артур Мартиросян продовжує вигравати великі призові в онлайні. Не минає й тижня без новин про Мартиросяна, так як російський гравець регулярно потрапляє в призи престижних турнірів.

Сьогодні вночі Артур оформив шестизначні призові і виграв близько пів мільйона доларів. Як це було?

Все відбувалося в турнірі Super Million$ на GGпокерок під чіткою увагою глядачів і звуковим супроводом коментатора Михайла Сьоміна. Глядачі могли спостерігати за трансляцією турніру з півгодинною затримкою і вболівати за російськомовного представника в фіналі.

Запис фінального столу Super Million$

Турнір Super Million$ зібрав 237 входів і призовий фонд 2 298 000$. Два ігрових дні покеристи боролися за потрапляння в фінал і у вівторок стартував фінальний стіл за участю Артура Мартиросяна.

До цього баббл-боєм івенту став амбасадор 888poker Кріс Мурман. Довго сумувати Крісу не довелося, адже в цей же вечір професіонал посів друге місце в браслетному івент WSOP і виграв 531 000$.

За фінальним столом зіграв гроза онлайн-турнірів Бенджамін "bencb789" Ролле. Точна сума виграних грошей в онлайні Ролле невідома, але вона точно близька до цифри кількох мільйонів доларів. В одному лише турнірі WCOOP 2016 за 10 200$ покерист отримав 1 172 000$ за перемогу.

В івенті Super Million$ Бенджамін показав результат скромніше: 5-е місце і 136 450$. Після вильоту з турніру Ролле, в грі залишилося лише четверо фіналістів і чіплідером серед них був Мартиросян.

Артур продовжив нарощувати свій стек і в фіналі вийшов в хедз-ап проти Кріса Фіцжеральда. Росіянин показав відмінну гру і обіграв Кріса, після чого Мартиросяну дісталися 442 000$ за перше місце.

Результати турніру Super Million$

Super Million$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий