Autumn Ticket Drop на RIO Poker: безкоштовні квитки SNG

Autumn Ticket Drop на RIO Poker

Починаючи з осені, кожен день протягом 2 тижнів всі гравці, які зіграли хоча б 1 роздачу в SNG або Cash Game, отримають квиток в SNG вартістю від 1 до 10 євро.

Всі гравці, які виконали умови, будуть розміщені у випадковому розіграші, де вони отримають один або кілька квитків загальною вартістю від 1 до 10 євро! Вартість квитка буде заснована на наступній таблиці розподілу.

КвитокЙмовірність
105%
520%
225%
150%

Отримання квитків

Квитки будуть видаватися через 2 дні після кожного ігрового дня. Наприклад, гравці в понеділок, 27 вересня, отримають свої квитки в середу, 29 вересня. Гравці у вівторок, 28 вересня отримають свої квитки у четвер, 30 вересня.

Термін дії квитка

У гравців буде один день, щоб використовувати свої квитки. Будь-які квитки, невикористані до 23:59 за всесвітнім координованим часом в день видачі, автоматично закінчуються. Наприклад, квитки на середу, 29 вересня, закінчуються о 23:59 за всесвітнім координованим часом в середу. Квитки SNG Select не підлягають передачі або обміну на готівку.

Гравці можуть відслідковувати, скільки часу залишилося на їхніх квитках, в розділі квитків застосунку. Зверніть увагу, що це разова акція, яка почнеться в понеділок, 27 вересня, і триватиме до 23:59, неділі, 10 жовтня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.