Баббл-боєм WSOP Main Event став гравець з великим стеком

Bubble WSOP Main Event

Цієї ночі на WSOP Main Event нарешті луснув баббл. Day 4 розпочали 1 540 гравців, але лише 1 517 мали отримати призові виплати. Саме визначення цих 23 гравців, які підуть до дому з порожніми руками й стало головною інтригою дня.

Багато хто з гравців мали дуже короткі стеки й робили все можливе за для того, щоб протриматися в грі ще кілька роздач. Гравці з великими стеками навпаки тиснули й очкували, що саме хтось з "коротишей" не витримає та стане баббл-боєм - гравцем, який вилетить з турніру на останньому місце перед призовою зоною.

Але тим хто вибув на 1 518 місці став зовсім не гравець з маленьким стеком. Їм став британець Лукас Рівз, який через 7-бет опинився в олл-іні на 120 ВБ в роздачі KK vs AA. 

Британець програв роздачу й вибув з турніру, але зумів компенсувати частину свого бай-іну у 10 000$ через те, що у цей час за іншим столом вибув ще один гравець - Крістіан Стратмайер (Німеччина). А згідно з правилами WSOP у випадку, коли на бабблі вибувають одразу два гравці вони ділять між собою призові за 1 517 місце. Таким чином обидва гравці отримали по 7 500$, а Стартмайер ще й виграв квиток на WSOP Main Event 2025 року. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.