Бертран Гроспельє зіграв за фінальним столом Super Million$

Бертран Гроспельє 2020

Амбасадор GGпокерок Бертран Гроспельє приймає активну участь в різних турнірах покер-руму. Само собою Elky не пропускає хайролерських івентів з відмінною гарантією, таких як Super Million$. Свою гру покерист стрімить на Твічу для підписників його каналу.

У цьому Super Million$ взяли участь 153 покериста і гарантію перебили на 30 000$. Фінальний стіл за складом вийшов дуже сильним: були в ньому і Ніклас Астедт і Еліо Фокс і Бертран Гроспельє. Але так склалося, що найвідоміші гравці покинули гру по черзі з 7-го по 5-е місце.

Серед названих вище гравців першим гру покинув Ніклас Астедт. Його результатом стало сьоме місце і 70 000$ призових. Кілька роздач після цього свої повноваження в турнірі склав Еліо Фокс. Еліо зупинився на 6-му місці, за що отримав 90 000$.

Читати також: GGпокерок потрапили в Книгу рекордів Гінесса завдяки МE WSOP 2020

Амбасадор GGпокерок Бертран Гроспельє грав під поглядами глядачів його Твіч-каналу. Вийшло б ефектно, якби Гроспельє зміг виграти в прямій трансляції на стрімі, але Бертран зайняв лише п'яте місце. 116 500$ стали його оплатою за старання.

Переможця визначали між собою в хедз-апі Себастьян Гракс і Кріс Рудольф. Рудольф зробив два входи в турнір і не прогадав, адже його плата за участь непогано примножилася. Після того, як він став раннер-апом, в його касу вирушили 249 700$.

Переможець турніру Себастьян Гракс отримав 322 000$ за перше місце. Наступного тижня Super Million$ пройде знову і ми дізнаємося ім'я нового чемпіона.

Результати Super Million$ за 4 листопада

Super Million$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.