Оновлено
22.09.2023

Джон Сінн (John Cynn)

Джон Сінн
Джон Сінн (39 років)
США
Чоловіча
24.12.1984
понад 10 000 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
8 800 000$ (1-е місце в Main Event WSOP 2018)
Головні досягнення:
браслет WSOP, переможець Global Poker Award 2019 в номінації "Турнірний виступ року"

Джон Сінн - професійний гравець в покер з США. Хлопець народився 24 грудня 1984 року в Нортбрук (передмістя Чикаго), розташованому в штаті Іллінойс.

Життя до покеру

Закінчивши старшу школу, Джон поступив в Університет Індіани в Блумінгтоні, де вивчав фінанси та управління системою поставок. Після здобуття вищої освіти майбутній чемпіон працював ІТ-консультантом в Каліфорнії, але зрозумів, що така діяльність не приносить йому задоволення і вирішив почати абсолютно нове життя.

Шлях до покерного Олімпу

Сінн почав захоплюватися покером під час навчання в старшій школі Glenbrook North High School, і його пристрасть до гри росла з кожним роком, тому не дивно, що хлопець залишився вірним своєму хобі в коледжі.

Розлучившись з ненависною роботою, Джон зважився на ризикований експеримент – грати в покер повний робочий день протягом одного року і подивитися, що з цього вийде. Перша спроба не увінчалася успіхом, справа не принесла очікуваних результатів, а тому гравець був змушений знову стати мешканцем ринку праці і повернутися до колишньої діяльності. Однак відмовлятися від своєї мрії (грати на професійному рівні) хлопець не збирався.

Джон Сінн почав показувати хороші результати в турнірному покері в 2010 році і за п'ять років зумів заробити кілька значних п'ятизначних сум. Крім того, гравець брав участь в приватних кеш-іграх (з середніми і високими ставками), які проводилися в самому серці гемблінг-індустрії – Лос-Анджелесі. Такі вилазки приносили хлопцю непоганий прибуток, все більше збільшуючи його банкрол.

У 2016 році, Сінн поставив собі за мету виграти Головна подія WSOP, але зазнав невдачі, зупинившись за два кроки від фінального столу: він зайняв 11-е місце і збагатився на 650 000$. Варто відзначити, що його перше потрапляння в гроші на Світової серії з покеру зафіксовано в 2012 році (439-е місце і 1 830$).

Перемога на WSOP Main Event 2018

Джон Сінн WSOP 2018

Якщо є мрія, то ніщо не завадить втілити її в життя, що Джон зрештою і зробив. Американець виграв бажаний титул чемпіона WSOP в 2018 році, після того, як у фінальній сутичці Мейн Івенту здобув перемогу над своїм співвітчизником Тоні Майлзом. Тоді Сінну вдалося подолати поле з 7 874 гравців, за що він отримав виплату в розмірі 8 800 000$. Тріумф на одній з найпрестижніших покерних серій в корені змінив життя гравця, а також закріпив його ім'я в історії покеру.

«Відчуваю себе абсолютно по-іншому. Дійти до 11-го місця було неймовірним, а виграти Головну подію – це те, про що ти мрієш, але не сподіваєшся, що подібне станеться», – так покерист описав свою перемогу на WSOP.

В цілому Джон Сінн заробив понад 10 000 000$ в живих турнірах за всю свою кар'єру, і хлопець не збирається зупинятися на досягнутому.

«Мені не потрібні гроші, щоб бути щасливими, але в той же час їх наявність значно полегшує життя»

Джон Сінн покер

Цікаві факти про Джона Сінна:

  • У дитинстві Джон вчився грати на скрипці.
  • Його першим покерним тренером був Ленс Кітінг. Він вчив Джона грати в покер на серйозному рівні, а той, у свою чергу, допомагав Ленсу освоїти техніку гри в волейбол. В результаті їх дружба принесла свої плоди.
  • Фінальний хедз-ап матч проти Тоні Майлза на ME WSOP 2018, в ході якого покеристи зіграли 199 рук, тривав 10 годин. Переможними картами Джона стали K ♣ J ♣.
  • У Сінна і Майлза були команди підтримки на Світової серії покеру. Фанати Джона одягли футболки з написом "Welcome to Cynn City", а ось уболівальники Тоні підтримували свого фаворита вчорному.
  • На рахунку хлопця було 12 потраплянь в гроші на WSOP, перш ніж він виграв Main Event в 2018 році.
  • Сінн отримав 8 800 000$ в якості призових за 1-е місце на WSOP ME 2018, але забрав додому тільки 4 900 000$, так як повинен був заплатити податки за цю перемогу.
  • Джон Сінн – великий шанувальник криптовалютb. На одязі гравця можна було помітити нашивки Blockfolio (мобільні додатки для відстеження курсів криптовалюти) під час WSOP 2018.
  • Сінн з'явився в декількох епізодах покерного шоу "Poker After Dark".
  • Гравець отримав нагороду в рамках Global Poker Award 2019 категорії "Турнірний виступ року" (Головна подія WSOP 2018).

Джон Сінн в соціальних мережах: