Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Майк Макдональд (Mike McDonald)

Майк Макдональд
Майк Макдональд (34 роки)
Канада
Чоловіча
09.11.1989
понад 13 300 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 900 000A$ (3-е місце в $250 000 Challenge Aussie Millions 2014 року)
Головні досягнення:
1-е місце в турнірі PCA 2010, виграв більше 1 000 000$ в онлайні, наймолодший гравець, який виграв кубок EPT і Epic Poker League, інструктор і автор багатьох статей на Cardrunners
Можна знайти за ніком:
PokerStars: Timex

Майк Макдональд народився в канадській провінції Ватерлоо. Почав грати в покер вже у віці 15-ти років, а з настанням повноліття приступив до онлайн-грінду. За словами Майка свій нік Timex, він вибрав абсолютно випадково і вже за перший рік гри виграв більше 10 000$.

Успіхи в живих турнірах

Але найбільших успіхів Макдональд досяг саме в живих турнірах. Накопичивши достатній банкрол, гравець вирушив підкорювати живі покерні івенти. Його дебютним покерним турніром став EPT Прага в 2007 році. Результатом стало 14-е місце і виграш 20 000$ і про молодого професіонала заговорили багато.

Далі покерист став здобувати перемоги одну за одною. На Aussie Millions в 2014 Майк посів третє місце і виграв 1 900 000A$. Далі він вирушив на EPT German Open і став переможцем Мейн Івенту. Він став наймолодшим чемпоном EPT у віці 18-років і фактично став міллінером, так як виплата в турнірі склала 990 000$.

На даний момент в його активі більше 13 000 000$ виграних за всю кар'єру в живих турнірах. Покерист будує великі плани і не збирається зупинятися.

Любитель спорту і парі

Крім усього іншого Майк є великим любителем спорту і перебуває у відмінній фізичній формі. Одного разу Білл Перкінс запропонував молодому гравцеві парі: зробити 300 присідань за годину.

Майк погодився і виконав завдання, за що мільйонер заплатив йому 10 000$. На цьому суперечка не зупинився і Перкінс запропонував зробити 350 віджимань за годину, але Майк зупинився на цифрі 318 і програв парі.

Одного разу Timex придбав долю у Майка Уотсона в хайролерському івенті WSOPE і дозволив у разі перемоги помочитися на його особистий автомобіль Ламборджині. Майк зумів виграти турнір і виконав "прохання" Макдональда..

У Timex є також букмекерський сайт pokershares, на якому можна зробити ставки на різні покерні події Іноді в їх число потрапляють і парі Макдональда, наприклад кидки в баскетбольне кільце.

Цікаві факти про Майка Макдональда

  • Почав грати в покер за порадою свого батька шахового тренера.
  • У 18 років виграв свій перший мільйон в покерному турнірі.
  • Проводить 40 годин в тиждень в комп'ютерній грі Prismata.
  • Після великих перемог в Австралії мав роздати своїм інвесторам більше 2 000 000$ і записав всі цифри олівцем на простирадлі готелю
  • У Майка Макдональда один з найзнаменитіших покерфейсів, який називають крижаний погляд.

Майк Макдональд в соціальних мережах