Оновлено
22.09.2023

Моллі Блум (Molly Bloom)

Mоллі Блум
Mоллі Блум (46 років)
США
Жіноча
21.04.1978
точна сума невідома
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Головні досягнення:
організувала один із найвідоміших підпільних покерних клубів, написала автобіографічну книгу "Гра Моллі", за мотивами якої зняли фільм

У покерних колах Моллі Блум називають скандальною принцесою нелегального покеру. Все тому, що Моллі вдалося організувати один з найвідоміших підпільних покерних клубів, де грали голлівудські знаменитості та місцеві бандити. У 2017 році на екрани вийшов фільм "Велика гра", який приніс Моллі світову популярність. Дану кінострічку зняли за мотивами автобіографічної книги, яку написала сама Моллі. В інтерв'ю Блум назвала дві причини, чому вона написала цей бестселер: перша – Моллі не спілкувалася з пресою й часто помічала неточності в описі того, що трапилось. Друга причина – показати цікавий світ гри, за лаштунками якого відбувалося дуже багато цікавого. З цим завданням Моллі успішно впоралася і написала книгу, яку прочитали мільйони.

Моллі з дитинства була дуже активною дівчинкою. Проблеми із законом у неї почалися ще в 18: тоді юна Моллі порушила порядок у гуртожитку. Можливо, це і було першим тривожним дзвіночком. Моллі познайомилась з покером після переїзду в Лос-Анджелес. Її батько організовував приватні покерні ігри, й майбутня принцеса покеру швидко зрозуміла, що на цьому можна добре заробити. Згодом дівчина самостійно відкрила підпільний покерний клуб, який став одним з найпрестижніших в Лос-Анджелесі.

Хто грав у підпільному клубі Моллі Блум?

Такі знамениті актори, як Леонардо Ді Капріо, Метт Деймон і Маколей Калкін не соромилися з'являтися за покерним столом цього сумнівного закладу. Деякі гості клубу легко переносили втрату грошей, а для інших це закінчувалося плачевно. Якось продюсер Х'юстон Кертіс програв за ніч 1 000 000$ й переживав настільки сильно, що у нього стався серцевий напад. Частими гостями закладу також були місцеві кримінальні авторитети і це стало початком кінця роботи клубу. Найнебезпечнішими «клієнтами» були бандити зі злочинного угруповання Нахмада-Трінчера. Саме за ними ФБР вело стеження. Незабаром, прямо під час гри в підпільному клубі, затримали 30 осіб. Серед них була і Моллі Блум, але суд так і не зміг пред'явити серйозні звинувачення й посадити дівчину за ґрати.

Моллі Блум покер

Моллі Блум: життя після суду

У 2014 році, за рішенням суду, Моллі отримала рік умовно, штраф у розмірі 1 000$ та 200 годин громадських робіт. Усі кошти Блум були конфісковані.

Спочатку весь свій вільний час дівчина присвятила написанню книги, за мотивами якої й зняли фільм. Після виходу книги у світ Блум не стала зупинятися і тепер у неї нова мета – об'єднати жінок з амбіціями, які прагнуть стати успішними людьми. Для цього Моллі створила сайт Immollybloom.com, де вона й організовує свою спільноту.

У 2017 році на екрани вийшов фільм про Моллі Блум, режисером якого став Аарон Соркін. Роль принцеси покеру зіграла Джесіка Честейн.

Моллі Блум

Особисте життя Моллі Блум

З особистим життям у дівчини все в порядку. Моллі Блум одружена з Девіном Ефінгером. Девін – співробітник Національного інституту з питань зловживання наркотиками.

Особисте життя Моллі Блум

Цікаві факти про Моллі Блум:

  • Канада заборонила в'їзд Моллі Блум, проте дівчині дозволили перебувати в Торонто протягом 48 годин, оскільки там проходила прем'єра фільму на Міжнародному кінофестивалі.
  • Одного разу відомий актор Тобі Магуайр запропонував Моллі погавкати як тюлень, який хоче рибу, в обмін на фішку в 1 000$. Після того, як вона відмовилася, Тобі дуже здивувався і запитав, невже дівчина настільки багата.
  • 150 000$ – найбільша сума, яку Блум заробила за вечір.
  • Моллі не допускала у свій клуб професійних покеристів, оскільки з такими гріндерами ніхто не хотів грати. Одного разу дівчина зробила виняток, і в її підпільному покерному клубі з'явився Філ Айві. Від феноменальної здатності Айві читати опонентів Блум ставало страшно. Покерист навіть запропонував Моллі подивитися, як він грає в крепс ... і в присутності дівчини програв велику суму грошей.
  • Моллі Блум професійно займалася лижним спортом, але під час підготовки до Олімпійських ігор вона отримала важку травму, тому зі спортом довелося зав'язати.