Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Моллі Блум (Molly Bloom)

Mоллі Блум
Mоллі Блум (45 років)
США
Жіноча
21.04.1978
точна сума невідома
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Головні досягнення:
організувала один із найвідоміших підпільних покерних клубів, написала автобіографічну книгу "Гра Моллі", за мотивами якої зняли фільм

У покерних колах Моллі Блум називають скандальною принцесою нелегального покеру. Все тому, що Моллі вдалося організувати один з найвідоміших підпільних покерних клубів, де грали голлівудські знаменитості та місцеві бандити. У 2017 році на екрани вийшов фільм "Велика гра", який приніс Моллі світову популярність. Дану кінострічку зняли за мотивами автобіографічної книги, яку написала сама Моллі. В інтерв'ю Блум назвала дві причини, чому вона написала цей бестселер: перша – Моллі не спілкувалася з пресою й часто помічала неточності в описі того, що трапилось. Друга причина – показати цікавий світ гри, за лаштунками якого відбувалося дуже багато цікавого. З цим завданням Моллі успішно впоралася і написала книгу, яку прочитали мільйони.

Моллі з дитинства була дуже активною дівчинкою. Проблеми із законом у неї почалися ще в 18: тоді юна Моллі порушила порядок у гуртожитку. Можливо, це і було першим тривожним дзвіночком. Моллі познайомилась з покером після переїзду в Лос-Анджелес. Її батько організовував приватні покерні ігри, й майбутня принцеса покеру швидко зрозуміла, що на цьому можна добре заробити. Згодом дівчина самостійно відкрила підпільний покерний клуб, який став одним з найпрестижніших в Лос-Анджелесі.

Хто грав у підпільному клубі Моллі Блум?

Такі знамениті актори, як Леонардо Ді Капріо, Метт Деймон і Маколей Калкін не соромилися з'являтися за покерним столом цього сумнівного закладу. Деякі гості клубу легко переносили втрату грошей, а для інших це закінчувалося плачевно. Якось продюсер Х'юстон Кертіс програв за ніч 1 000 000$ й переживав настільки сильно, що у нього стався серцевий напад. Частими гостями закладу також були місцеві кримінальні авторитети і це стало початком кінця роботи клубу. Найнебезпечнішими «клієнтами» були бандити зі злочинного угруповання Нахмада-Трінчера. Саме за ними ФБР вело стеження. Незабаром, прямо під час гри в підпільному клубі, затримали 30 осіб. Серед них була і Моллі Блум, але суд так і не зміг пред'явити серйозні звинувачення й посадити дівчину за ґрати.

Моллі Блум покер

Моллі Блум: життя після суду

У 2014 році, за рішенням суду, Моллі отримала рік умовно, штраф у розмірі 1 000$ та 200 годин громадських робіт. Усі кошти Блум були конфісковані.

Спочатку весь свій вільний час дівчина присвятила написанню книги, за мотивами якої й зняли фільм. Після виходу книги у світ Блум не стала зупинятися і тепер у неї нова мета – об'єднати жінок з амбіціями, які прагнуть стати успішними людьми. Для цього Моллі створила сайт Immollybloom.com, де вона й організовує свою спільноту.

У 2017 році на екрани вийшов фільм про Моллі Блум, режисером якого став Аарон Соркін. Роль принцеси покеру зіграла Джесіка Честейн.

Моллі Блум

Особисте життя Моллі Блум

З особистим життям у дівчини все в порядку. Моллі Блум одружена з Девіном Ефінгером. Девін – співробітник Національного інституту з питань зловживання наркотиками.

Особисте життя Моллі Блум

Цікаві факти про Моллі Блум:

  • Канада заборонила в'їзд Моллі Блум, проте дівчині дозволили перебувати в Торонто протягом 48 годин, оскільки там проходила прем'єра фільму на Міжнародному кінофестивалі.
  • Одного разу відомий актор Тобі Магуайр запропонував Моллі погавкати як тюлень, який хоче рибу, в обмін на фішку в 1 000$. Після того, як вона відмовилася, Тобі дуже здивувався і запитав, невже дівчина настільки багата.
  • 150 000$ – найбільша сума, яку Блум заробила за вечір.
  • Моллі не допускала у свій клуб професійних покеристів, оскільки з такими гріндерами ніхто не хотів грати. Одного разу дівчина зробила виняток, і в її підпільному покерному клубі з'явився Філ Айві. Від феноменальної здатності Айві читати опонентів Блум ставало страшно. Покерист навіть запропонував Моллі подивитися, як він грає в крепс ... і в присутності дівчини програв велику суму грошей.
  • Моллі Блум професійно займалася лижним спортом, але під час підготовки до Олімпійських ігор вона отримала важку травму, тому зі спортом довелося зав'язати.