Благодійний турнір відкрив серію WPT Online

WPT Online 2020

WPT World Online Championship стартував на PartyPoker. Покерний фестиваль в онлайні розпочався благодійним турніром для працівників покерної індустрії: Industry Invitational.

Бай-ін в цей турнір склав 320$, з яких 20$ пішло на благодійність. В цілому завдяки сотні учасників вдалося зібрати 2 560$ для організації One Day Sooner, яка займається розробленням вакцини проти коронавірусу.

У турнірі, який проходив в рамках WPT Online, грали учасники з різних країн. На жаль, представникам української покерной індустрії в призи потрапити не вдалося. У цей вечір за фінальним столом були інші герої.

Читати також: Прямі трансляції WPT World Online Championships

Перемогу у фінальному хедз-апі здобув редактор бразильського покерного порталу Ітаро Сегабінацці. В останній роздачі турніру Ітаро пішов в олл-ін з кишеньковими королями, на що його суперник виконавчий директор RakeTheRake Карім Уілкінс зробив кол з J-J.

Британцеві не вдалося побачити валета на дошці, більш того на флопі опинився король, який суттєво знизив шанси Каріма: його рятувало тільки каре. Дива не сталося і Ітаро став переможцем івенту. За свою перемогу він отримав 7 212$ і квиток в турнір Shooting Stars за участю знаменитостей.

Результати турніру WPT Poker Industry Invitational

WPT Poker Industry Invitational

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.