Blowout Series: "hello_totti" виграв хайролерський турнір за 5 200$

Перемога "hello_totti"

На PokerStars в рамках Blowout Series завершився хайролерський івент за 5 200$. 225 учасників внесли відповідний бай-ін і боролися за призовий фонд 1 125 000$, який розподілений між покеристами в топ-27.

Бабл-боєм турніру став Артур Мартиросян. У 2020 році росіянин показав вражаючі результати і зробив справжній покерний прорив. Цей рік ще тільки почався, тому покерист лише набирає обертів.

Зі скрипом увійшли в ITM, такі відомі покеристи як Федір Хольц і Андре Аккарі. Федір зайняв 27-е місце і забрав мінімальні призові, а слідом за ним з гри на 26-му місці вибув PokerStars Team Pro Андре Аккарі.

Фінальний стіл сміливо можна назвати зірковим, так як за ним були присутні Микита Бодяковський, Конор Бересфорд, Лекс Вельдхус, Сем Грінвуд і інші. З цієї компанії першим гру покинув Бодяковський: білорус зупинився на 8 сходинці і забрав 32 843$.

Читати також: The Big Blowout на PokerStars: 7 фіналістів отримали шестизначні призові

На шостому і п'ятому місці відповідно завершили гру Олексій Поняков і Конор Бересфорд. Олексій отримав виплату в розмірі 56 517$, а Конор забрав виграш 74 139$.

До гри Лекса Вельдхуса була прикута особлива увага, так як він стрімив свою гру для численних глядачів з самого початку. Тисячі людей в прямому ефірі вболівали за перемогу Вельдхуса, але вона не відбулася.

В останній роздачі Лекс зіграв лімпом з A-J, а "hello_totti" зіграв чеком з 10-4 на ББ. На флопі виявилися 4-J-3, покеристи пішли в олл-ін і росіянину доїхала десятка на терні. Як результат Лекс вилетів з гри на четвертому місці і отримав 97 256$.

Третє місце дісталося відомому хайролеру Сему Грінвуду. Цього разу загальні призові за всю кар'єру Грінвуда збільшилися на 127 581$, після того як він завершив свій турнірний виступ.

У фінальному хедз-апі відомому росіянину "hello_totti" протистояв маловідомий естонець "DingeBrinker". До слова, саме "DingeBrinker" був чіплідером перед початком фінального столу. Цього не вистачило для перемоги і "hello_totti" обіграв естонця, ставши чемпіоном турніру.

Результати турніру Blowout Series за 5 200$

​Турнір Blowout Series за 5 200$

Повний запис фінального столу

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.