Бодяковський і Дворесс поділили в хедз-апі Blade Closer на GGпокерок

Микита Бодяковський 2020

Микита Бодяковський по праву вважається найсильнішим гравцем з Білорусі. 28 500 000$ виграні в живих турнірах за всю кар'єру дозволяють йому не тільки займати першу сходинку в списку найприбутковіших покеристів своєї країни, а й входити в топ-15 All Time Money List.

Поки живі турніри поставлені на паузу через коронавірус, Микита грає в онлайн-івентах. Ясна річ, що гравець такого високого класу бере участь лише в хайролерських івентах. Саме такий турнір проходив у неділю на GGпокерок.

Blade Closer за 5 000$ зібрав 55 входів, що дозволило призовому фонду досягти позначки 261 000$. В призи потрапили семеро покеристів, а Якоб Шиндлер став баббл-боєм (8-е місце). Незадовго до цього турнір покинув відомий хайролер Алекс Фоксен, чий виступ в івенті припинився на дев'ятому місці.

Читати також: Микита Бодяковський став раннер-апом турніру High Roller Club

Якщо поглянути на топ-5 гравців за результатами цього івенту, то перед вашими очима виявляться знайомі прізвища. Мустафа Каніт, Сем Грінвуд, Девід Пітерс - це ті, кому не вдалося дійти до хедз-апу, незважаючи на добротну гру, яку вони показували.

Бодяковський і Дворесс – це ті, хто вийшли у фінальний хедз-ап. Перед початком підсумкового протистояння спортсмени вирішили укласти угоду і поділили призові, що залишилися.

Далі гра продовжилася за престиж і переможцем став Микита Бодяковський. Білорус забрав за перше місце 86 000$, а його канадському противнику дісталася виплата 59 000$.

Результати турніру Blade Closer

Турнір Blade Closer

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.