Бонуси на 888poker

888poker 2019

Реєструючись на 888 покер і вносячи перший депозит, не пропустіть свій шанс отримати вигідні бонуси, які пропонує покер-рум, в тому числі - найбільший бездепозитний бонус в інтернеті..

Бездепозитний бонус 88$ на 888 poker

888 бонус за реєстрацію або так званий «бездепозитний бонус 888» - це подарунок усім новим користувачам руму у вигляді реальних грошей і турнірних квитків.

Частина подарунку ви отримуєте відразу після реєстрації, ще частину - протягом тижня, а решта можете відіграти протягом 90 днів з моменту нарахування перших бонусів на ваш ігровий рахунок. В цілому ви можете отримати 88$ бонусу.

Після відіграшу гроші можна вивести. Теоретично для цього не потрібно вносити депозит, але фактично - вам доведеться внести хоча б мінімальну суму з платіжної системи або банківської карти, щоб вам відкрився цей метод виведення в касі.

Як отримати бездепозитний бонус на покер 888

Все дуже просто:

 1. Зареєструйтесь на 888покер.
 2. Закачайте клієнт 888 покер (на комп'ютер або мобільний пристрій).
 3. Авторизуйтесь в клієнті (увійдіть в свій аккаунт).
 4. Після цього вам на пошту прийде лист з посиланням на отримання бонусу (відкрити лист і запросити бонус можна протягом двох тижнів з моменту реєстрації).

Натисніть на посилання, зазначене в листі, і бонуси будуть нараховані на ваш рахунок 888

Як правило лист приходить досить швидко, але не пізніше ніж протягом першої доби після реєстрації аккаунта.

Якщо вам з якоїсь причини не прийшов лист - перевірте правильність пошти, яку ви вказали при реєстрації, а потім зверніться до служби підтримки (для зміни адреси e-mail, якщо він зазначений неправильно або для з'ясування причини неотримання листа, якщо пошта виявиться вірною ).

Також зверніть увагу на ще один момент: якщо з вашого комп'ютера раніше могли заходити на 888покер, для надійності перед завантаженням клієнта і реєстрацією - варто почистити cookies в браузері.\

Розподіл бездепозитного бонусу вісімок

В цілому бонус 888 за реєстрацію, без необхідності вносити депозит, складає 88 $, але не всю суму ви отримаєте відразу і без додаткових умов. Сума бездепа 888 розподіляється наступним чином:

 • 1 $ в кеш і 7 $ в вигляді 14 турнірних квитків вартістю 0,5 $ кожен, з них:
 • 1 $ в кеш + 2 турнірних квитка по 0,5 $ відразу після отримання листа і переходу за посиланням;
 • 2 турнірних квитка по 50 центів на протязі першого тижня після реєстрації. Це початковий безкоштовний бонус, який не потрібно відігравати.
 • Решта 80 $ потрібно буде відігравати.

Бонус відіграється частинами по 8$, які ви будете отримувати, як тільки заробите необхідну кількість очок в покер-румі.

Коли весь бонус буде відіграний - ви зможете вивести його будь-яким зручним для вас способом (з доступних в 888).

Бонуси за депозит в 2019 році

У 2019 діє два бонуси на перший депозит.

100% бонус на депозит до 400$. Щоб його отримати вам потрібно ввести промо-код WELCOME100 при внесенні першого депозиту.

Просто внесіть від 10$ до 400$ з цим бонусним кодом 888 і отримаєте стільки ж грошей на рахунок у вигляді бонусу (якщо ви введете більше 400$ - вам буде нараховано тільки 400$ у вигляді бонуса).

Цей бонус відіграється частинами по 10$. При цьому за кожен бонусний долар потрібно набрати 10 бонусних очок.

Також до грошового бонусу 888 на перший депозит ви отримаєте ряд квитків:

 • 7 входів на фріроли First Depositors з призовим фондом 500$ для кожного турніру;
 • 2 входи на безкоштовні турніри Depositors (проходять двічі на тиждень) з 1 000$ призових кожен;
 • 1 вхід на турнір First Depositors 'Challenge (проводиться по п'ятницях, топ-10 отримують квитки на недільний турнір Sunday Challenge)

888покер

В покер-румі діє ще один бонус на перший депозит: «10$ в подарунок». Суть бонуса полягає в тому, що після внесення не менше 10$ з промо-кодом INSTANT10 ви отримуєте 10$ миттєво в подарунок.

Ви тут же можете грати на ці гроші, але їх виведення стане доступним тільки після того, як ви відіграєте бонус (по 3,5 бонусних очка за кожен отриманий бонусний долар).

Бонуси для всіх депозитерів

Для всіх гравців доступний бонус у вигляді квитків на фріролл 1 000$ Depositors - неважливо це ваш перший депозит або один з наступних.

Перші 2 квитка ви отримаєте після того, як вперше внесе гроші на свій ігровий рахунок 888. Потім, щотижня, ви можете отримувати ще по 2 квитки за кожний наступний депозит.

888покер 2019

Зверніть увагу: всі миттєві бонуси (за винятком 8$ за реєстрацію у вигляді турнірних квитків і 1 долара на кеш-гри) потрібно відігравати. Бонусні гроші можуть бути виведені тільки після того, як будуть повністю відіграні. 

В умовах кожної акції 888 уточнюється, скільки бонусних очок потрібно набрати для відіграшу.

Якщо ви тільки зареєструвалися на 888poker або збираєтеся це зробити найближчим часом - не забудьте про бонус при реєстрації (88$ бонусу без депозиту) і доступні бонуси на перший депозит.

Плюсами бонусів 888 є те, що вони безкоштовні, а мінусом те, що більшість з них потрібно відігравати, але при активній грі в покер-румі для вас це не стане проблемою. Такі запобіжні заходи спрямовані проти шахраїв, які не збираються грати в покерній кімнаті, а реєструються виключно заради отримання «халяви».

Поширені запитання Поширені запитання

Як заявити про свій бездепозитний бонус на 888poker?

Перейдіть по посиланню, яке вам відправили для активації по електронній пошті.


Коли приходить лист про бонус на електронну пошту?

Лист приходить протягом доби з моменту реєстрації.

Які ще бонуси отримають гравці, які зроблять депозит?

Для всіх гравців доступний бонус у вигляді квитків на фріролл 1000 $ Depositors - неважливо це ваш перший депозит або один з наступних.

Який промо-код потрібно ввести для отримання бонусу на перший депозит?

WELCOME100.

З яким промокодом можна отримати миттєвий бонус 10$?

10PLUS

Чи можна відразу вивести бонус?

Ні, ці гроші потрібно спочатку відіграти.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий