Боротьба з вигоранням😶‍🌫️

Все частіше помічаю як з кожним днем все більше людей вигорае і впадає в депресію.Воно і не дивно враховуючи ситуацію в країні.У нас цей стан не вважаеться хворобою хоча це вже давно відомий факт в европі та багатьох інших країнах.

Я виділив би декілька основних моментів чому так трапляеться.

Порушення:

1)-фізичного

2)емоційного(морального)

3)духовного стану

Коли вони в гармонії то я літаю як по хліву горобець)Але якщо хоть один підводить то починаються гойдалки і в результаті перевтоми, сонливість,підвищена дратівливість і тд,а якщо ще тузів убили на 92 то взагалі викликайте дурку)


Враховуючи наш менталітет і виховання то такий стан норма і звісно треба терпіти 🫣Чи ти не мужик?)І ось такий режим доводить до інсультів в 40-50 років,а люди дивуються він ж такий здоровий був і таке трапилось.

А насправді людина просто ігнорувала свое положення хоча тіло завжди нам сигналізуе про порушення роботи якоїсь із систем.


Хочу поділитися своїми ефективними способами боротьби з цим дуже небезпечним станом.

1)Відпустка!

Чим би ви не займались і яка б важлива робота у вас не була треба брати відпустку і їхати на курорт,дачу,річку,неважливо,головне зміна обстановки і подалі від скупчення великої кількості людей.

2)Харчування!

Як правило зараз з нашою швидкістю життя приходиться харчуватись здебільшого чим попало,а їжа дуже впливае на організм і іноді щебільше погіршуе і так жахливий стан.

В раціон внести більше фруктів,овочі і менше солодкого ,мучного, молочки і кави.

Одне із головних то відмовитись від прийому будь якого алкоголю.Він лише глушить на невеликий час проблему і ніколи не верішуе її ,а все інше самодурство. Неділя без алкоголю вже  дае дуже помітний результат.

3)Спорт(прогулянки)В залежності від того наскільки ми себе загнали в яму вже можна дивитись чи е сили займатись спортом,якщо ні то хочаб прогулянки мінімум по10 км і бажано на природі. 

Іноді (якщо е сили)то досить просто почати бігати і стресс як рукою(ногою😁)знімае)

4)Медитації(практики,йога)

Для мене стало дуже великим відкриттям що медитації якось можуть вплинути на мене,але коли спробував кундаліні йогу то просто був у шоці,я почав відчувати кожну клітину свого тіла,а в духовному плані здавалося що літаю.

Це дуже крутий і ефективний метод який би радив всім,хоча фізично доволі непросто на протязі 60хвилин робити різні вправи,але воно того варте)

Той хто хоч раз зробить повний урок вже ніколи не зможе відмовитись від того що він дае)

Бережіть себе,любіть і не ігноруйте те що говорить вам душа і тіло.

Бажаю всім гарного стану і гармонії з усім що вас оточуе)

Дякую за увагу )Гарного настрою)😇😉🤑


Оцінити блог:
22
Україна Ryjier Легенда
Легенда
Відмова від задоволень приводить до задоволення від відмови. С.Жижек.
Коментарі (26)
Україна Ryjier Легенда
Легенда

З покером найефективніший метод це)


3 відповіді
Україна k12s12v87 Гуру
Гуру

Бережи і себе 

Україна Mag_P1e Експерт
Експерт

Обожнюю цей мем під sweet dreams ;DDD

Україна Ryjier Легенда
Легенда

Ахахаха, топ)

Україна Gymkabasik Еліта
Еліта

Корисні поради 👍🤝💪 Зі спортом згодний на 100 % 🔥👍✊🤝😉

1 відповідь
Україна Ryjier Легенда
Легенда

Дякую)

Україна DenysHP94 Гуру
Гуру

Ось кундаліні йогу спробую. Випивати вже кинув, і не пью вжебільше 40 днів. І бажання вже ніякого нема. 

2 відповіді
Україна Ryjier Легенда
Легенда

Круто)Попереджаю кундаліні дуже потужна,можуть відбуватися різні цікаві речі)Можна почати з рівня поменше)Подивись в інтернеті)

Україна DenysHP94 Гуру
Гуру

Дякую. Буду після хомки вже дивитись. Можливо сподобається. 

Україна ARHANGEL Еліта
Еліта


1 відповідь
Україна Ryjier Легенда
Легенда

😉😇

Україна xxxGGWPxxx Легенда
Легенда

Дуже корисні поради! 

Але по келиху пінного чи бокалу виноградного іноді теж корисно! 

Відредаговано
1 відповідь
Україна Ryjier Легенда
Легенда

Коли норм стан то так)

Зміїна отрута зцілюе якщо знати міру)

Україна nikolatesla54 Еліта
Еліта

В цілому корисний у всіх відношеннях пост, особливо про алкоголь, не вживаю уже 10 років (збрехав, на 70-річчя випив келих вина) 

1 відповідь
Україна Ryjier Легенда
Легенда

Супер)В мене був період ,півтора роки до народження доньки і три після я ні граму)4,5 роки)Така краса була)Зараз іноді випивають,але дуже хочу повторити такий безалкогольний марафон)

Procard Гуру
Гуру

Важливо завжди бути з собою чесним і відразу реагувати на зміни які приносять дискомфорт. 

0 відповідей

Корисна інфа

0 відповідей
Україна Luna4444 Еліта
Еліта

Супер,все в мене з'явилось бажання займатися йогою,але з чого починати порадь дуже цікаво.

0 відповідей
Україна qok24 Еліта
Еліта

Корисна інфа. Гарний допис 

0 відповідей
Україна Spy112233 Фанат
Фанат

Згоден з усіма пунктами,підтримую на 100%

1 відповідь
Україна Ryjier Легенда
Легенда

Дякую)

Від себе ще добавив би інтимний зв'язок,теж дуже корисна річ яка допомагає з депресією тільта як не було 

2 відповіді
Україна Ryjier Легенда
Легенда


Україна aceton44 Фанат
Фанат

Інколи трапляються такі думки що дах зірве від цих азартних ігор

0 відповідей
Україна Vetal Легенда
Легенда

1)Відпустка! 

Без телефону, без інтернету та зв'язком з навколишнім світом. Що б взагалі ні чого не відволікало. Оце відпочинок, тіло отримує релакс за всіма трьома пунктами.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.