Брайан Раст приєднався до Зали Слави покеру

Брайан Раст

Кожне літо це не лише символ WSOP, а й обрання нового члену Зали Слави покеру. В цьому році не було особливої інтриги, майже вся покерна спільнота була згодна з тим, що саме Брайан Раст заслуговує на це. Особливо закріпив свої позиції Брайан після перемоги в Poker Players Championship (вже третьої).

Було ще дев'ять інших претендентів, але за Раста проголосувала абсолютна більшість: 31 член. Брайан вже понад 10 років виступає на найвищому рівні в покерному світі. 

«Дякую членам Зали Слави за те, що обрали саме мене»

Окрім трьох перемог на PPC, в його активі ще 6 браслетів WSOP. За даними статистичного сайту Hendon Mob Брайан виграв понад 25 000 000$ у живих турнірах. Але більшу частину своєї кар'єри Раст провів у легендарній Bobby's Room (місце, де відомі хайролери грають в покер з дуже великими ставками).

Під час свого виступу Раст подякував своїм батькам за все, що вони зробили для нього. Потім він оголосив подяку своїм друзям у покерній спільноті, зокрема Ендрю Роблу та Антоніо Есфандіарі. Загалом, Брайан в цей вечір виглядав дуже щасливим.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.