Бруно Боттеон виграв GG World Festival Main Event, розкрутившись з 0,8 ВБ

Бруно Боттеон

В покері є негласне правило: "у будь-якій онлайн серії домінують бразильці". Не стала вийнятком й серія GG World Festival. Переможцем її головного турніру 1 500$ Main Event (7 513 входів) став бразилець Бруно Боттеон. Більше того у хедз-апі з ним грав інший бразилець - Бруно Соуза. І якщо факт перемоги бразильців не став несподіванкою та не викликав особливого захоплення, то те, як саме вона дісталася Боттеону виявилось дуже цікавим.

Річ у тому, що у 6-max Бруно Боттеон програв майже весь свій стек у виставленні з КК vs AK. Після цього розіграшу в нього залишалося всього 0,8 ВБ, до того ж в наступній роздачі він був на позиції великого блайнду. Але йому вдалося виграти. А після цього Боттеон став справжнім покерним Халком: він грав лише олл-іни й не програв жодного. Так він дійшов до 3-max де між ним Соузай та гравцем з Хорватії під ніком "rieeson" була укладена угода про поділ призових:

GG World Festival Main Event

Щодо інших результатів серії, то варто відзначити чергові успіхи лідера найдорожчого лідерборду GG World Festival - Романа Романовського. Український покер-про здобув одразу два третіх місця за один вечір:

  • 255-S: 10 300$ Tuesday Classic Super HR - 89 971$ призових
  • 257-H: 840$ Tuesday Takedown  HR - 15 061$ призових 

Таким чином Роман продовжує очолювати рейтинг найкращих гравців фестивалю.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.