Автор
Manuchao
Гарант
Skobelev_Ivan
Оцінка покер-рума
Оновлено
Bwin Poker
Категорія "С"
Категорія "С" - нові покер-руми, які прагнуть привернути до себе гравців вигідними бонусами.
Мережа
GVC Holdings
Софт
Заборонено
/10 /10 /10 /10 /10
Основна інформація
Рейкбек
20%
Швидкість виведення
протягом 72 годин
Гравців онлайн
Вдень: 5 800. Ввечері: 12 000
Служба підтримки
24/7
Бонуси гравцям від нас

Фрірол Bankroll Booster: збільшіть свій банкрол безкоштовно

Bonus Builder: акції з 20% рейкбеку

Daily Centrols: безкоштовні турніри для всіх гравців

Огляд Bwin Poker

Bwin Poker – це покер-рум, який входить в одну мережу з Partypoker, тому турнірна сітка, кеш-столи та інші ігри покеру – у них спільні. Єдине, що відрізняє ці два покер-руми- різний дизайн софту, програма лояльності та промо-акції. Bwin не приймає гравців з України.

Огляд софту Bwin Poker

Дизайн софту виконаний в сучасному стилі. Переважають темні тони, які не напружують очі і дозволяють на тривалій дистанції більш комфортно грати в покер. У головному лобі зручно розташовані всі необхідні вкладки, які дозволять переміщатися не тільки між покерними іграми, а й усіма продуктами компанії.

Відшукати турнір або іншу гру не складе труднощів, адже можна скористатися фільтрами по бай-іну, виду покеру, формату валюти і т.д.

Грати на Bwin Poker можна з мобільного пристрою. Просто скачайте на офіційному сайті додаток для вашого смартфону на базі операційної системи Android або iOS.

Дозволено використовувати Hold'em Manager і PokerTracker

Трафік і наявність гри

У користувача Bwin Poker не виникне проблем з пошуком гри, адже як згадувалося раніше, рум має загальне поле гравців з PartyPoker. Ця мережа знаходиться на четвертому місці в рейтингу PokerScout, який відстежує активність кеш-гравців на теренах онлайн-покеру.

У пікові години в румі грає в кеш близько 2 300 осіб, а в середньому їх кількість перебуває на позначці в 1 250 гравців.

З турнірним покером тут теж усе добре. У лобі гравець знайде масу турнірів – від фріролів до івентів з бай-інами в 2 600$. Плюс до всього завжди є можливість взяти участь в турнірних серіях з мільйонними призовими фондами: Monster Series, Powerfest і Power Series.

Присутній широкий вибір бай-інів в лотерейних турнірах Sit & Go Hero. Внески починаються з 0,25$, де максимальний приз 2 550$. Максимальний бай-ін 500$ – в цих турнірах можна виграти до мільйона доларів.

У звичайних Sit&Go також є гра, але в основному на коротких столах 6-макс.

Любителі живої покеру залишаться задоволені. У лобі є багато сателітів на великі покерні серії, які проходять в різних куточках світу, в тому числі і Росії.

Структура рейку і рейкбек

Рейк стягується за методом weighted contributed і не перевищує 5% за кеш-столами. За хедз-ап столами кеп становить 1$. Рейк в інших іграх наведено в таблиці нижче:

ЛімітиКількість гравцівРейкCap
До 0.05$/0.10$2-100.01$ за банк в 0.20$1$
Від 0.10$/2.25$ до 10$/20$20.01$ за банк в 0.20$2$
Від 15$/30$ до 50$/100$3-100.01$ за банк в 0.20$3$
200$/400$4-100.05$ за банк в 1$5$


Рейкбек

Bonus Builder – це основа програми лояльності, яка дозволить активним гравцям отримувати до 20% рейкбеку щотижня. Щоб отримати мінімальну виплату, гравцеві необхідно набити 250$ рейку, що в підсумку дасть йому 500 балів (1$ рейку = 2 бали). В цьому випадку покерист отримає 50$.

Чим більше балів гравець отримає протягом тижня, тим більша виплата його очікує.

Депозити і кешаути

Bwin Poker підтримує практично всі методи платежів: банківські перекази і карти, а також Skrill і Neteller.За виведення коштів рум не бере комісію, а запити на виплату обробляються протягом 72 годин. Користувачі мають право переказувати кошти один одному всередині покер-руму.

Офіційний сайт Bwin Poker

На офіційному сайті https://poker.bwin.com/ru/poker представлені всі продукти компанії: ставки на спорт, казино і покер. На ресурсі користувач може ознайомитися з акціями, скачати клієнт руму на комп'ютер або мобільний телефон.

Акції та бонуси

  • Збільшіть свій банкролл безкоштовно. Просто заробіть 2 ігрових бали і отримаєте квиток на щотижневий фрірол «Bankroll Booster», в якому розігрується призовий фонд в 1 500$;
  • Bonus Builder. Щотижнева акція, що дає до 20% рейкбеку;
  • Daily Centrols. Беріть участь в щоденних безкоштовних турнірах Daily Centroll і вигравайте турнірні квитки.