Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Чамат Паліхаптія «Покер – найкраще тренування для реального життя»

Чамат Паліхаптія 2023

Чамат Паліхаптія – венчурний капіталіст зі статком в 1 мільярд доларів. Чамат вже 15 років грає в кеш з хайролерами, але його досить рідко можна побачити в турнірах. На це у успішного бізнесмена є своя вагома причина:

 «Покерні турніри – не мій профіль, тому що вони забирають дуже багато часу»

Логічно, за кеш-столами все відбувається набагато швидше. В інтерв'ю одному з покерних видань Чамат розповів, чому покер може навчити в житті:

«Я кажу всім компаніям, у які інвестую, і всім, хто готовий мене слухати, що покер –  це найкраще тренування для реального життя. Гра занурює у маленький мікрокосмос, де вам доводиться мати справу з перемогами, справлятися з поразками, приймати правильні рішення та бути безпристрасним, але впертим. Все це чудові риси ділових людей. Якщо ви хочете навчитися цьому, гадаю ця гра підходить»

Що ж, ми повністю погоджуємось з думками Чамата. Як щодо успіхів Паліхаптії на WSOP 2023? Поки що один скромний ITM: 81 місце в турнірі WSOP за 3 000$.

Також Чамат брав участь в івенті з бай-іном 100 000$, але у призи не потрапив. Але на серії ще є достатньо часу, щоб Чамату проявити себе в покері. Успішна людина успішна у всьому? Перевіримо.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.