Чемпіон EPT дійшов до півфіналу Чемпіонату світу з нардів у Монте-Карло

Півфінал чемпіонату світу з нардів: Гален Холл vs Козукі Йокота

Чемпіон Main Event PCA 2011 Гален Холл виграв у покері майже 7 000 000$, але при цьому продовжує працювати на "звичайній" роботі. На сьогоднішній день він працює в одному з хедж-фондів та продовжує грати в покер на аматорському рівні. Паралельно із цим він намагається освоювати нові ігри.

Так три місяці тому Холл дізнався про існування нард і про те, що по ним проводяться чемпіонати. Саме один із таких мав пройти в Монте-Карло.

Ми разом із дружиною запланували робочу поїздку + відпустку у Франції. У Монте-Карло якраз у цей час було заплановано проведення Чеміпонату Світу з нардів. Я вирішив, що навчитися грати в нарди буде весело, тому ми разом із колегою щодня після роботи грали у нарди протягом трьох місяців останіх місяців. 

Для мене найцікавіше у кожній грі – це початок навчання, коли ти тільки починаєш вникати у ключові концепції та розуміти GTO.

У підсумку Холл таки взяв участь у €500 Monte Сarlo Open 2023 на 90 учасників і дійшов до півфіналу, де поступився перемогою одному з найсильніших гравців у нарди Казукі Йокота (Японія).

Запис матчу є на YouTube:

Варто зазначити, що під час гри Холл часто дратував коментаторів тим, що порушував неписані правила етикету гри в нарди. Наприклад: рухав фігури двома руками. Але потім коментатори дізналися про покерне минуле Холла та оцінили його ризиковий стиль гри у нарди. А ось як прокоментував свій виступ сам Холл:

У півфіналі позначився недолік досвіду. Я знав, що граю проти одного з найкращих гравців у нарди у світі, тому я просто вирішив розгойдувати дисперсію на максимум за допомогою куба подвоєння. Коли я граю в ігри, то не відчуваю стресу, але почуваюся живим. І це, напевно, єдине заняття, на якому я можу повністю сфокусуватися. Під час гри я не думаю ні про що інше. Мозок зосереджується лише одному завдання. Такий стан я ловив лише у покері, а тепер ще й у нардах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)

Також люблю нарди, давно неіграв хотілось би зіграти👍

1 відповідь
cherepeter
Без статусу

Можу скласти кмпанію. Іноді граю в турнірах. Живу в Києві. Остнній турнір був у жовтні. Слідуючий. в березні в Кременчуці. Можем потренуватись. мій тел. +38 050 510-91-10. Петро. 

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.