Банер ggpokerok Банер ggpokerok Банер ggpokerok

Чемпіон світу з шахів планує стати професійним покеристом

Данило Дубов 2020

У багатьох покеристів є різнобічні захоплення, і часто одним з найпопулярніших стають шахи. В покерному співтоваристві достатньо людей, які люблять грати в шахи. Є також і шахові гросмейстери які пробують свої сили в покері, а одним з таких людей є Данило Дубов.

Данило Дубов став чемпіоном світу зі швидких шахів в 2018-му році. По початку Дубов не дуже поважно ставився до покеру і вважав, що фортуна в ньому грає більшу роль, ніж професіоналізм гравця.

Читати також: Майк Макдональд готується стати шаховим гросмейстером за 4 000 000$

Після того як Дубов зіграв кілька покерних турнірів, його думка змінилася. Тепер шахматист впевнений чим він займеться після завершення своєї кар'єри:

»Після завершення кар'єри шахматиста я постараюся стати професійним покеристом. Я вже давно беру участь в покерних турнірах, правда ще не на такому високому рівні, як інші професіонали. У якийсь момент я зрозумів, що покер не такий яким його зображують у кіно, а в ньому багато математики і складних рішень«

Данило поділився з журналістами тим, що спілкується з багатьма відомими покеристами, які проводять роботу над своєю грою кожен день багато виснажливих годин. Дубов також додав, що в покері більше важкої праці, ніж романтики, як і в його улюблених шахах.

Від себе додамо, що компанія Queenside Games рік тому презентувала нову гру "Choker", яка об'єднує в собі покер і шахи. Ви можете безкоштовно зіграти в Choker як в браузері, так і на Android і iOS. Така гра повинна сподобається як шахматистам, так і покеристам.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий