Ченс Корнут та Серхіо Айдо обійшли правила WSOP та поділили призові у хедз-апі

Ченс Корнут та Серхіо Айодо обійшли правила WSOP

Одним з правил, яке виділяє Світову серію покеру серед усіх інших покерних змагань світу, є заборона на угоди по розподілу призових за фінальними столами. Це можливо комусь здається застарілим та не сучасним, але завдяки такому правилу забезпечується високий рівень боротьби та конкуренції у кожному браслетному турнірі.

Але, як виявилось, цю умову вдалось обійти Ченсу Корнуту та Серхіо Айодо, які зіграли між собою хедз-ап турніру Event #39: 50 000$ High Roller NLH. На кону стояли 3 377 506$ й офіційно вони були розподілені наступним чином: Айодо, як переможець, отримав 2 026 506$, Корнуту дісталися 1 351 000$.

Але, як розповів сам Ченс у своєму Твіттері, реальні отримані суми були іншими. Він заявив, що перед стартом хедз-апу гравці мали кілька хвилин перерви, за які вони с Серхіо домовились поділити призові за ICM. Але саму угоду не оголосили (через правило), тож вона була побудована лише на взаємній довірі гравців один до одного. Тобто той, хто б виграв мав добровільно передати частину грошей тому, хто зайняв би друге місце. Таким чином реальне розподілення призових виглядає наступним чином: Серхіо Айдо - 1 703 383$, Ченс Корнут - 1 674 123$.

Реакція на цю заяву була досить неоднозначною. Багато хто з покерної спільноти здивувались такій угоді на WSOP, особливо в хайрролерському турнірі. А дехто заявив, що подібні дії суперечать духу Світової серії покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Deadpool_UKR Еліта
Еліта

А якби це вони хомку грали - то вже б отримали мінус ауру і можливо бан за такі дії. Пощастило, що це був якийсь wsop турнір.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.