Ченс Корнут: «Домовилися з Гальфондом почати хедз-ап батл 16 вересня»

Ченс Корнут 2020

Ченс Корнут може похвалитися двома золотими браслетами WSOP і значною сумою призових виграних за всю кар'єру: близько 7 500 000$. Попереду його чекає хедз-ап баттл, де він поміряється силами з Філом Гальфондом.

Раніше в рамках свого челенджу Гальфонд здолав двох міцних регулярів: "VeniVidi1993" і "ActionFreak". У першому випадку перемога далася важко і власник Run It Once Poker відігрався і вийшов вперед лише в останні дні челенджу. Проти ActionFreak у Гальфонда був пристойний гандикап, який він зберіг до кінця батла.

Читати також: Філ Гальфонд організовує ігри хайролерів Legends Showdown

Тепер нас чекає протистояння Корнута і Гальфонда. Покерні професіонали збираються зіграти 35 000 роздач на високих лімітах 100€/200€. Якщо Корнут виграє, то отримає від Гальфонда 1 000 000 євро. Якщо Ченс не зможе стати переможцем, йому доведеться заплатити Гальфонду 250 000 євро.

Днями учасники хедз-ап батла домовилися про дату його початку, про що повідомив Ченс Корнут:

«Ми завершили наші переговори з Гальфондом і підібрали дату найбільш зручну для нас двох: 16 вересня. Також передбачений штраф, у разі якщо один з нас не зможе почати батл в термін».

До вересня ще два місяці і цей час Корнут збирається витратити на вивчення гри супротивника. На його руку зіграло те, що всі попередні ігри Гальфонда транслювалися на Твічу і Ченс може досконало вивчити гру суперника.

Хедз-ап батл не єдина майбутня важлива подія в покерному житті Корнута. Попереду його також чекає фінальний стіл WPT Gardens Poker Championship. Фінальна дев'ятка сформувалася ще в січні, а сам фінал був запланований на березень.

Через пандемії коронавірусу подію скасували і перенесли на невизначений термін. Ченса Корнута ця новина не втішила, так як він дуже чекав фіналу і вважає, що в такій ситуації його суперники підготуються краще і скоротять розрив в класі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.