Черговий перстень WSOP Circuit для України: Максим «LUCKY777UA» виграв турнір у Розвадові

Український спортсмен Максим «LUCKY777UA» став чемпіоном WSOP Circuit в Розвадові

У чеському місті Розвадов відбувся етап серії WSOP Circuit, на якому розіграли 12 чемпіонських перстнів та понад 3 000 000 євро призових. Один з таких почесних трофеїв здобув й українець Максим «LUCKY777UA».

Чому етап WSOP проходив в Чехії?
Чому етап WSOP проходив в Чехії?

У Розвадові знаходиться казино King's Resort – один із найбільших покерних майданчиків в Європі. Цілий рік тут грають регулярні турніри та проводяться серії. Активними учасниками покерних баталій є українські гравці.

Перемогу Максиму вдалось здобути у завершальному турнірі серії 1 100€ WSOPC Bounty Hunter (Ring Event #12). Загалом у турнірі прийняло участь 116 спортсменів, а у хедз-апі українець зіграв проти гравця з Німеччини. За свою перемогу, окрім перстня WSOP Circuit, Максим отримав 26 411€ призових (включно з бонусами за нокаути) і квиток, вартістю 10 350€ на Головну подію WSOP Europe, що відбудеться 10 листопада цього року.

Ще один перстень міг отримати представник збірної України зі спортивного покеру Олег Охотський. Нагадаємо, що навесні чернівчанин виграв для країни титул на серії ESPT Madrid. Цього разу він вийшов за фінальний стіл хайролерського турніру на WSOP Circuit із бай-іном 3 000€, але зупинився за кілька кроків від перемоги, посівши пдсумкове 3 місце.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.