Чому саме покер? Теорії походження. Як все почалось

Цікавившись нашою улюбленою грою можна дізнатись безліч цікавих, можливо навіть історичних фактів. Саме через це, одного вечора, сидівши і читавши якусь статтю я звернув увагу на те, чому саме покер? Постійно ми кажемо це слово коли хочем назвати або згадати улюблено гру, але ніхто ніколи не цікавився ( особливо я ) чому його назвали саме так. І ось декілька теорія походження цієї назви

Французький початок: Деякі вчені вважають, що слово "покер" походить від французького слова "poque", що означає гру зі ставками. Поєднання різних карточних ігор, включаючи покерні елементи, може призвести до створення саме цього слова.

Німецьке походження: Інша теорія вказує на можливе німецьке походження слова "покер" від слова "pochspiel", що також має стосуватися азартних ігор.

Англійське слово "poke": Деякі вважають, що назва "покер" може походити від англійського слова "poke", яке означає торкатися або тиснути пальцем, що може вказувати на рухання чи перемішування карт в грі.

Найбільш реальною як на мене є англійська версія походження. А що на вашу думку більш реальне?

Оцінити блог:
0
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт
Дізнався про покер в 2019. В той рік одразу через не правильний підхід і не розуміння банкрол менеджменту зареєструвався в турнір 82$ Bounty на PokerStars та виграв його, виграш з турніру був (2500$ - найбільший виграш). Після того граю не дорогу турніри і фріроли на ГГ та покерстарс. Найбільші успіхи з того часу це або виграні турніри, або діпрани по 200-300$. Цікаво слідкувати за покерними новинами і грати у вільний час
Коментарі (4)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Німецька версія читається як - пошпілить?

1 відповідь
Україна qok24 Еліта
Еліта

так само прочитав спочатку 

Україна qok24 Еліта
Еліта

Чесно сказати також ніколи цим не цікавився) Важко сказати. Це напевно питання до американців чи жителів Латинської Америки. Там покер має найбільшу популярність )

0 відповідей
Україна nathanonlife Експерт
Експерт

Ніколи навіть не думав про це. Цікаво!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.