Christmas Wheel на PartyPoker: вигравайте призи в різдвяному колесі

Christmas Wheel на PartyPoker

На PartyPoker з'явилося "Різдвяне колесо" з численними призами. З 15 по 31 грудня ця акція доступна в ігровому лобі ПатіПокер і взяти участь в ній може будь-хто.

Кожен день гравці будуть отримувати подарунки після прокрута колеса. Єдина умова: це награти 1$ рейку для отримання призового спіна.

Призове колесо можна знайти в розділі "Акції" на ПатіПокер. Награвати 1 долар рейку можна тільки в кеш-іграх, fastforward і SPINS. Таким чином гра в МТТ-турнірах не враховується.

Читати також: PartyPoker до 2023 року збирається повністю піти з сірих ринків

Під час кожного прокруту "Різдвяного колеса" можна виграти один з шести призів:

  • Квиток у фрірол з призовим фондом 1 000$
  • Квиток у фрірол з призовим фондом 2 000$
  • Грошовий бонус 5$
  • Грошовий бонус 10$
  • Грошовий бонус 25$
  • 500$

У чому відмінність грошового бонусу від виграшу 500$? У тому, що грошовий бонус потрібно відігравати, а 500 доларів доступні для виведення або гри відразу ж. Для того, щоб вивести грошовий бонус, потрібно набрати 10-ти кратну суму бонусу у вигляді балів кешбеку.

Наприклад, для виведення 10 доларів, потрібно набити 100 доларів рейку. Бонус можна витратити на будь-які ігри, тому найхитріші гравці можуть витрачати бонус, щоб набити долар рейку на наступне обертання колеса.

Найбільше ймовірності виграти квиток у фрірол. Безкоштовні турніри будуть проходити кожен день протягом усього періоду акції.

Фрірол з гарантією 1 000$ стартує о 20:00, а фрірол з гарантією 2 000$ в 21:00. У призовому фонді турнірів грошові кошти, які видаються без умов відіграшу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.