ЧС 2026 - Cardmates Fantasy League: підсумки другого туру
🔥 Привіт, спільното!
Другий тур групового етапу ЧС-2026 офіційно завершено! А це означає, що час підбити підсумки чергового етапу нашої фентезі-ліги.
Цей раунд знову пройшов під диктовку одного гравця. Найкращою командою туру вдруге стає mikki_19 та його потужний склад Galaga! Ба більше, гравець продемонстрував залізобетонну впевненість і повністю проігнорував опцію 3-х трансферів між турами. Логіка залізна: переможний склад не міняють, і це спрацювало на всі 100%.
Стабільність - ознака майстерності. Вітаємо з дублем! 🏆
На друге місце за підсумками туру ефектно увірвався Tankistador зі своєю командою!
А замикає трійку лідерів раунду olegbereza та його солідна банда Козаки!
Що там у загальному заліку?
За підсумками двох турів mikki_19 впевнено окупував першу сходинку зі 121 очком, створивши комфортний відрив у 20 пунктів від найближчого переслідувача - costarikanez (101 очко). Проте в топ-6 зараз неймовірна спека й щільність. Головним стрибуном тижня став Tankistador, який завдяки потужному туру злетів одразу на 7 позицій вгору і тепер посідає 4-те місце в загальному заліку! Боротьба розгоряється на повну! 💪
Призовий фонд на данний момент залишається незмінним і складає 3040 грн і розподіляється наступним чином:
🥇 1 місце (60%) - 1 824 грн
🥈 2 місце (25%) - 760 грн
🥉 3 місце (15%) - 456 грн
Не забувайте про можливість зробити до трьох замін. Дедлайн для третього туру - СЬОГОДНІ 24 ЧЕРВНЯ 20:30
А на цьому поки що все. Попереду ще 5 турів змагань!




Треба трохи коректнути склад мені.Сімеоне не хочу мінять,бо в останньому турі дадуть відпочити Мессі думаю..🤔✌️👍
За логікою має відпочивати, але рекорд то треба підтримувати 😆
Нічого не розумію, але дуже цікаво 😂😂😂
😅🤣
В кінці буде зрозуміліше. 😆
Не моє то, але ще повоюю. Дякую за чудовий конкурс👍️
Та ще може все перевернутися. Після групового етапу можна буде повністю склад змінити 🤝
Чудовий турнір😍🤩🔥🔥🔥
Затягує з головою☺️😀
Дякую за конкурс🤝
Є таке. Попереду найцікавіше. Дякую за участь 🤝
Основна боротьба ще попереду😉
Всім удачі!
Саме так. Удачі
Дуже цікаве це Фентезі - мене прям затягнуло ))
Чим далі то сккладніше буду, як я розумію, бо команд поменшає
Цікава штука, і матчі цікавіше дивитися
Лідер гарно відірвався від всіх, треба наздоганяти🏃💨
Є таке. В мене Оярсабаль був капітаном в першому турі, в на другий я вирішив змінити. Втратив 12 балів 😅
Важко щось передбачити, в мене 3 гравців в основі не зіграли в матчах. Добре, що хоч двоє на лавці отримали хоч якісь бали і відбулись автозаміни😅
На цьому етапі має бути ще важче. Лідери збірних що вже вирішили питання мають отримати відпочинок
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.