Чи можливо його зупинити? Джейсон Кун виграв 9-й титул Triton Series

https://cmates.blob.core.windows.net/cmmaterial/23_8_11_hukzt.jpeg

Джейсон Кун став чемпіоном $60К Short Deck Main Event у Лондоні, що принесло йому дев'ятий трофей Triton Series. Це оновлення найкращого показника за всю історію серії. Попередній рекорд належав йому же.

Також це вже четверта перемога Куна у турнірах з Шортдеку на Triton. Цей феноменальний результат американець пояснює наступним чино

Я вже 4 роки граю у найдорожчий Шортдек у світі. За цей час я дечому да навчився, тому ви не можете сказати, що чотири кубки Трітон по Шортдеку — це лише удача.

За свою перемогу Кун отримав кубок, 828 000$ призових таспеціальні годинники Jacob & Co, розроблені виключно для серії Triton. Але так, як це вже не перший такий годинник у колекції Куна, то він вирішив подарувати їх Полу Фуа:

Якби не Пол Фуа, нічого цього взагалі не було б.

Філ Айві переміг у другому турнірі Triton за тиждень

Серед інших подій серії також варто відзначити другий виграний турнір за тиждень у виконанні Філа Айві. Оформивши перемогу в $25K Short Deck Turbo на 33 входи, американець заробив 280 000$ призових. До старту серії Triton London 2023 Айві не вигравав з вересня 2022 року.

Це п'ятий титул для Айві на серії Triton і за цим показником він посідає друге місце, поступаючись непереможному Джейсону Куну.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.