Ціль - виграти Мейн. Мрія - збірна України
Вже сьогодні, 12 вересня, у Києві розпочинається третій етап Чемпіонату України з покеру.
Але, наразі, пропонована стаття - не про сам чемпіонат. Ви можете інформацію про цю покерну подію отримати у відкритих джерелах. Доступно все, включаючи графік як основних турнірів, так і флайтів.
Мова про львів'янина, який зміг у двох етапах взяти топ-1 у трьох турнірах. Що дало змогу станом на даний конкретний момент очолити національний лідерборд, тобто займати перед третім етапом найвищий рядок за набраними у минулих етапах балами.
Отож, знайомтесь. Олег Пріцак. Про онлайн, про офлайн, про ставлення до бекінгу і “конюшен”, про плани ближчі і дальші - наша з ним розмова для вас.
Профайл
Вік - 27 років, українець.
Освіта - Юридична(Магістратура)
Діяльність поза покером - приватний підприємець (фінанси)
Хобі - бокс
По покеру.
Досягнення в онлайні: бесткеш 62 000$. Граю ABI 250.
Досягнення в покерних живих турнірах: бесткеш 280 000грн
Проживаю зараз у Львові.
🐾
Довідка Сardmates про результати останніх "живих" турнірів Олега Пріцака на 1-му і 2-му етапах Чемпіонату України 2024:
- Omaha PL PKO, бай-ін 10К, гарантія 500К (перший етап ЧУ'24) - Переможець
- Omaha PL PKO, бай-ін 8К, гарантія 400К (другий етап ЧУ'24) - Переможець
🐾
KD – Вітаю, Олег. Ми в спільноті Cardmates цей покер з його рейнджами, сайзінгами і доблефовуванням рівера давно "вирішили" :) Але фіналками чи топ-1 не так аж часто хтось з форумчан може похвалитись :) Може, є якийсь головний секрет, якийсь "львівський круасан", який спожив - і на фіналку, ще один - і топ-3 :) Є таке - чи нема?
Олег Пріцак - Привіт) Та ти можеш їсти, що хочеш, головне - розуміти, що робиш і щоб складалось))
KD – Ти - приватний підприємець. На твою думку: покер схожий з бізнесом? Затрати і доходи, прибуток і збиток, результат за місяць-рік... Чи все-таки хобі, на яке я готовий потратити "от стільки"?
Олег Пріцак – Схожий. Але різниця є. До прикладу, я не веду аж до крапки статистику своїх бай-інів чи доїздів, так щоб в табличку кожну сесію, кожен реентрі. Звичайно, слідкую за своїм балансом на протязі місяця, дуже стараюсь слідувати правилам жорсткого банкрол менеджменту. Але так, щоб занотовувати кожен бай-ін чи кожен ітм - я такого не роблю. Бо бухгалтерія може підмінити гру. Однозначно треба слідкувати за своїм вінрейтом, за БР, за “лінією своєї гри”. За загальним балансом. Це важливо.
KD – Олег, в мене є десяток знайомих, які грають тільки в живий покер, не грають в інтернеті. А як з цим у тебе?
Олег Пріцак - Ну, як я написав у своїй візитці, онлайн гра - це і є мій основний покер. Моя участь в живих турнірах - то швидше виключення, час від часу. В онлайні постійно граю турніри приблизного ABI 250, з бай-інами до 1К, є плани і бажання спробувати себе в турнірах за п’ять тисяч; тобто онлайн - то моя регулярна гра.
Я в покері більше 10 років, але професійно, серйозно - десь півтора року. Тобто до цього на першому місці був бізнес, покер - на другому. Зараз - навпаки. Бачу і вважаю, що саме в цій діяльності можу краще себе реалізувати.
KD – Про вибір дисципліни. Чому водне поло, а не гандбол? Бо люблю воду. Чому важка атлетика? Бо люблю “залізо”. Чому омаха, а не холдем?
Олег Пріцак – Та насправді то так склалось, саме в цих турнірах зміг перемогти. Омаха не є моєю основною дисципліною. Я взагалі вважаю, що омаха є набагато простішою, ніж холдем :) Якщо брати в проекції полян і складів гравців - то це буде більш точно. В холдемі рівень учасників - ну, на порядок вищий, сильніший. І так вже вийшло, що два турніри з трьох, у яких вдалось перемогти - це саме омаха. Але я не ставлю собі за мету досконало вивчити або постійно себе просувати саме в цьому виді покеру. Бо гроші, заробіток - все ж в холдемі. Він - основна дисципліна.
KD – Для тих, хто збирається брати участь в такому офлайні вперше: фізичний стан, фізпідготовка має значення? Важко відіграти повний турнір "на одному стільці"?
Олег Пріцак – Це дуже індивідуально, кожен же сам знає свою форму. Я стараюсь регулярно бути в спортзалі. Час від часу повертаюсь до боксу, це є моє заняття для себе, не як спорт. Хоча в нас в місті проводяться любительські бої і були думки взяти участь - поки не брав. Але зал - то важливо.
KD – По концентрації: кілька годин карддед, стек тане, хочеться вчудити і "показати кунг-фу". А Розум каже: терпіти і чекати “картон” і позицію. Як ти з цим борешся? Чи такої проблеми немає?
Олег Пріцак – Це пов’язано з попереднім питанням. Коли граєш живий турнір, особливо під кінець дня, коли вже відіграно 8-9 годин - з’являється втома, падає концентрація. Але ще важливо, в якій стадії турніру знаходишся. Бо до кінця лайтреги більше граєш “свою гру”. В пізній стадії , особливо передфіналка чи фіналка - ти вже постійно спостерігаєш за грою опонентів, за чужими роздачами - ліки, муви, як розігрують свої руки. Бо це твої прямі конкуренти в боротьбі за призові. Тут концентрація повертається, ти зосереджений, бо кожна помилка - фатальна.
* KD – Олег, ти граєш хай-ліміти. Яке в тебе ставлення до бекінгу?
Олег Пріцак – Я бачу цей процес як двоякий. Якщо мова про фонди і “конюшні” - вважаю, що це не є супер, якщо тільки є можливість грати “від себе”. Думаю, що таке співробітництво по-перше ставить тебе в рамки - що грати, скільки грати. Це не є гуд. По-друге - присутнє певне перекладання відповідальності “на чужі плечі”. Коли сам - твоя і повна відповідальність як за гроші, так і за рішення в турнірах. Якщо мова про бекінг персональний, від конкретної людини або кількох людей, які в тебе готові "вкластися", бо вірять тобі і вірять в тебе - тут ситуація трохи інша. Більш прийнятна для мене. Тобто якщо мова про мене, про моє бачення - швидше другий варіант. На загал, це позитивний інструмент. Бо ми знаємо, що бувають такі хвилі диспи, такі затяжні даунстріки - тріщатиме будь-який банкрол. Та знову ж таки - кожен вирішує сам, на абсолютну правоту в цьому питанні я не претендую. В кожного гравця своє бачення і свої фінансові можливості.
* KD – Ще - про "зв'язку" покер/бізнес. Чи цікавить тебе (зараз або в майбутньому) тренерська діяльність? Можливо, є думки з приводу створення фонду, школи? На лімітах, які ти граєш, нерідко успішні гравці задумуються над цим питанням.
Олег Пріцак – Зараз у нас є група, у якій ми розбираємо роздачі, працюємо з солвером, так сказати - тренуємось. Чи готовий тренувати сам? Чи готовий брати участь у фонді? Можливо. Але для цього я повинен мати серйозні результати в турнірах на дистанції, показувати сам стабільну гру. Я не хочу щось у цьому напрямку створювати "виключно заради грошей і прибутку". Якщо це буде базуватись на результатах, на стабільності - такий розвиток буде прийнятним. Можливо, все так і буде :)
* KD – Які плани на третій етап? Втримати першість в лідерборді? Мейн? Збірна?
Олег Пріцак – Все саме так)). Хочеться нарешті "затягнути" Мейн, в минулому етапі я завершив його на 4-му місці)
І так, звичайно, хочу потрапити до збірної, мати можливість участі у європейських серіях.
KD - Я бажаю тобі, щоб цей етап склався для тебе якнайкраще))
Олег Пріцак – Дякую 🤝
Цікаве інтерв'ю) Бачив Олега на трансляціях, гарний гравець, успіху йому!)
❤️
💪🤯😬🇺🇦
Колись я бачу трансляція канал , він неймовірно спорт 🤩 Чудово пост💥
Маю питання - Який номер КВЕД? 😉
З'явиться Олег - відповість сам, але в розмові було сказано (думаю, то не секрет) - організація і функціонування обмінних пунктів
А брата сам "привів" у покер, чи може той подивився й сказав "я теж хочу"?
P.S. Буде прикольно, звичайно, й третій раз вийде PLO PKO затягнути. Цього разу хедзап, якщо буде, стане ще важливішим 😀
Сподіваюсь, що Олег таки з'явиться і розповість ))
Гарне інтерв'ю 👍
В офлайн фізичний стан набагато більше значить чим онлайн. По-перше дорога, інші умови робочого стола, стул і тд. Ти не можеш прилегти, та й їжа багато впливає, як казав Костя Джок.
Вболіваємо! За гарний покер! 💪
Все вірно, Саша. Це все треба враховувати, там сітаут дуже дорогий))
Бажаю досягнути мети, Олеже🫵💪
Гарне інтерв'ю, і гарний Бесткеш )))
Бажаю гарних досягнень!
Вірю , має все вийти . Головне плідна праця )
непоганий такий бесткеш 62к 🤩 і цікаве поєднання боксу і покеру )
Виграєте не партесь
хороше поєднання - підприємництво і покер.
Бажаю попасти в збірну.
😅Бокс навчив тримати удар і переїзди і терпіти це все і стояти до кінця .
Бажаю нових перемог і реалізації амбітних планів на Чемпіонаті та поза ним!
Цікавий пост і багато в чому погоджується з Олегом. Повинно добре складатися, щоб тягти в покері. Про стайні теж так думаю :D Удачі тобі та ще більших призових!🏆️