Автор
Manuchao
Гарант
Skobelev_Ivan
Оцінка покер-рума
Оновлено
Coral Poker
Категорія "С"
Категорія "С" - нові покер-руми, які прагнуть привернути до себе гравців вигідними бонусами.
Мережа
GVC Holdings
Софт
Дозволено
/10 /10 /10 /10 /10
Основна інформація
Рейкбек
до 40%
Швидкість виведення
Від 1 до 7 днів
Гравців онлайн
Вдень 5 800, ввечері 12 000
Служба підтримки
Англомовний сапорт
Безкоштовні квитки на Spins і Fastforward вартістю 30$
Безкоштовні квитки на Spins і Fastforward вартістю 30$
Просто внесіть свій перший депозит на суму від 10$ і станьте володарем бонусу у вигляді 30$ турнірних квитків Spins і Fastforward
Платіжні системи:
Завантажити клієнт Бонус для нових гравців

Огляд Coral Poker

Coral Poker – рум мережі bwin.party, в яку також входить PartyPoker. У цю мережу покер-рум перейшов з початку 2020 року, до цього Coral Poker був одним з топових румів мережі iPoker. Покер-рум, на жаль, не приймає гравців з України та Росії, однак двері кімнати відкриті для білоруських гравців, любителів покеру з Грузії і багатьох інших країн.

Бренд Coral вже майже 100 років на ринку гемблінгу, а покер-рум почав роботу ще в 1999 році. Спочатку він входив в мережу Party, потім перейшов в Ongame, деякий час побув у мережі iPoker і ось знову повернувся в bwin.party. Працює кімната на ліцензії, виданій Гібралтаром.

Наразі Coral Poker не приймає гравців з Росії і України.

Огляд софту Coral Poker

Клієнт покер-руму можна скачати на комп'ютер. Він має досить простий інтерфейс і інтуїтивно зрозуміле лобі. Вам не важко буде знайти цікаві для вас столи або ігри. Coral Poker використовує програмне забезпечення bwin.party, тому інтерфейс руму дуже схожий з тим, що у PartyPoker, тільки виконаний в брендових кольорах Coral Poker (синій і білий).

 Coral Poker 2020

Інтерфейс Coral виконаний в синіх тонах, але зовнішній вигляд колоди і столу ви можете налаштувати на свій смак.

Мобільна версія Coral Poker

Додаток Coral Mobile (Coral Poker для мобільних пристроїв) можна завантажити для IOS-пристроїв в App Store і через Google PlayMarket для Андроїд-пристроїв. 

Мобільна версія Coral Poker

В додатку доступно менше ігор і функціонал клієнта помітно спрощений, але ви можете зіграти в Coral Poker зі смартфона або планшета в будь-який зручний для вас момент, просто підключившись до Wi-Fi або 3G. Також ви отримуєте доступ до каси покер-руму і до інформації з приводу рахунку.

Наявність гри і трафік покер-руму

У мережі PartyPoker, в яку входить Coral Poker, займає топову позицію, тому активності за столами кеша і турнірів вистачає. Трафік PartyPoker в 2020 році займає 5 місце серед покерних мереж світу. За кеш-столами покер-руму в середньому збирається 1250 гравців, а в години піку – більше 2 500 чоловік.

Інформація про трафік взята з ресурсу pokerscout в січень 2020 року.

Доступні платіжні системи

Для депозитів і кешаутів на Coral Poker доступні наступні платіжні системи:

  • VISA (в т. ч VISA Electron і VISA Debit)
  • MasterCard і Maestro
  • Skrill (в т. ч. Skrill 1-Tab)
  • NETELLER
  • PayPal
  • EcoPayz
  • PaySafe
  • Банківський переказ

Мінімальна сума депозиту складає 5£, 10$ або 10€.

Ігри

В покер-румі можна зіграти в холдем (Texas Hold'em) і Омаху (Omaha і Omaha Hi-Lo), а також в Stud (п'яти- і семикартковий). Завдяки мережі PartyPoker в кімнаті завжди вистачає екшену за столами.

Крім звичайних кеш-столів, в окремій вкладці лобі ви знайдете швидкий покер.

Також у румі є спеціальні 3-макс Sit&Go з вибірковим призовим фондом (аналог популярних Spin&Go PokerStars), які в мережі PartyPoker називаються Spins

Періодично в румі проходять сателіти на живі події.

Схема рейку

Розмір рейку в Coral Poker залежить від обраного вами ліміту, а його максимальний розмір за роздачу – від кількості гравців за столом. В середньому рейк в кеші і в турнірах становить 5%

Офіційний сайт Coral Poker

Компанія Coral – це не тільки покер, а також казино, букмекерська контора, слоти тощо. Для отримання інформації про покер, вам необхідно відкрити вкладку «Poker» на офіційному сайті https://gaming.coral.co.uk/poker. Там всі актуальні новини, акції та пропозиції покер-руму.

Актуальні акції Coral Poker (список оновлюється)

Вітальний бонус 30$. Просто внесіть свій перший депозит на суму від 10$ і станьте власником бонусу у вигляді 30$ на гру в Fastforward і Spins. Аналогічна акція діє на ПатіПокер.

Про акції Coral Poker ви дізнаєтеся на офіційному сайті покерної кімнати. У румі регулярно проводяться фріроли і спеціальні турніри, потрапити на які можна виконавши певні умови або зібравши досить балів у програмі лояльності.

VIP-система Coral Poker включає 6 рівнів. З її допомогою ви отримуєте бонуси і рейкбек до 30,5%.