Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Cтрімер "Kostya_Jock" перейшов у Day 2 Venom з гарантією 5 000 000$

Venom з гарантією 5 000 000$

The Venom PKO – флагманський івент в покер-румі Americas Cardroom. Гарантія Веном складає 5 000 000$, а бай-ін – 2 650$. Достатньо дорогий турнір, але добре, що в нього проходит багато сателітів, через які можуть відібратися гравці з невеликим банкролом.

Подія проходить в форматі баунті, тому можна виграти пристойну суму грошей за вибивання суперників. Але, звичайно, мета кожного учасника: потрапити в призи. Чудовий шанс це зробити є в українського стрімера "Kostya_Jock", який перейшов у другий ігровий день Venom PKO.

Читати також: Найуспішніший покерист Аргентини став амбасадором Americas Cardroom

В своєму Телеграм-каналі Костя повідомив, що зробив 2 ре-ентрі. На даний момент в його стеці 130 великих блайндів, що дає непогані шанси показати свою кращу гру та потрапити в призи. Поки що в грі залишається 182 учасників.

Нагадаємо, що мінімальна виплата за 63 місце складає 9 274$. Якщо вдасться дійти до хедз-апу: Kostya_Jock отримає найбільші призові в своїй кар'єрі: 517 000$.

Пам'ятаєте?
Пам'ятаєте?

У березні "Kostya_Jock" виграв МЕ Knockout Masters на PokerMatch. Після перемоги стрімер передав увесь свій профіт з серії (600 000 гривень) на допомогу українцям.

Місце "Kostya_Jock" в чіпкаунті Venom

"Kostya_Jock" в чіпкаунті Venom

Наразі в турнірі перерва і спортсмени повернуться до гри через декілька днів. Будемо вболівати за українця та бажаємо йому успіхів в такому престижному івенті.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (1)
Україна Yellow-Blue Експерт
Експерт

Вітаю)

Спостерігав за його грою в прямій трансляції. 

В ній його безліч разів перекуповували в 2-3 аута... в різних турнірах з АБІ 150+.

Тому прохід в день2 венома і СМ, це дуже крута подія.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.