Даніель Дворес зайняв 3-е місце в Super Million$ на GGпокерок

Даніель Дворес 2021

У вівторок ввечері на GGпокерок хайролери зіграли фінальний стіл Super Million$. У фіналі брали участь дев'ять покеристів, включаючи Даніеля Двореса, Коннора Дрінана і Оле Шеміона.

Рекордсмен SCOOP Коннор Дрінан почав гру з коротким стеком і надалі першим покинув фінальний стіл. Його результатом стало дев'яте місце і 51 000$ призових.

Оле Шеміон протримався довше, ніж Дрінан. Але і Шеміону не вдалося пробитися в хедз-ап, адже він вилетів в нещасливій роздачі. Оле Шеміон зібрав фул-хаус і відправив всі фішки в центр столу, але Уотсон зібрав каре і зробив легкий кол.

Читати також: Анатолій Філатов приєднався до команди GGпокерок

Кращого результату з компанії, яка була перерахована на початку новини, домігся Даніель Дворес. Канадський хайролер зупинився за крок від хедз-апу, його з гри вибив Лука Рейвас. За результатами івенту Даніель виграв 243 000$.

Численні глядачі прямої трансляції побачили в хедз-апі не самих відомих гравців: Давида Яна і Лука Рейваса. Гра один на один тривала всього шість роздач.

В останній роздачі Ян зробив рейз з 5-5. На великому блайнді Рівз пішов олл-ін з A-10 і Ян зіграв колом. Флоп 8-7-4 дав гравцям багато можливостей, але по терну Рейвасу закрився натсовий стріт, що зробило його переможцем турніру.

Результати фінального столу Super Million$

  1. Лука Рейвас - 408 000$
  2. Давид Ян - 315 000$
  3. Даніель Дворесс - 243 000$
  4. Майкл Уотсон - 187 000$
  5. Оле Шеміон - 144 000$
  6. Еліс Пярсінен - ​​111 000$
  7. Мелькер Ларсон - 86 000$
  8. "WanYu" - 66 000$
  9. Коннор Дрінан - 51 000$

Запис фінального столу Super Million$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.