Даніель Негреану пішов у мінус на 1 100 000$ на WSOP 2022

Коли граєш у покер на високих лімітах, завжди треба бути готовим програти великі гроші. Всі відомі хайролери чітко обізнані про ризики програти солідну частину банкролу, тому завжди прораховують можливі ризики.

Очевидно, що всі можливі ризики прораховує і легенда американського покеру Даніель Негреану. Останнім часом удача не особливо усміхається йому, незважаючи на той факт, що покерист працює над якістю своєї гри і регулярно усуває свої ліки.

На Всесвітній покерній серії Негреану теж довелося нелегко. Незважаючи на те, що покерист 12 разів потрапив у призи на WSOP 2022 – його виплати виявилися мінімальними або майже мінімальними.

Читати також: Відеоблоги Даніеля Негреану на WSOP 2021

Крім цього, Даніель також отримував листи із погрозами на свою адресу. У них невідомий чоловік звинувачував легенду покеру в тому, що той нібито покинув свою сім'ю в Арізоні і подався підкорювати американську столицю розваг – Лас-Вегас. Подібний випадок злегка збентежив знаменитого покериста, але явно не надто вплинув на його гру на WSOP.

Набагато образливішим для нього виявився програш у турнірі за 250 000$, в якому Негреану здійснив два входи. Через такий сумний програш відразу 500 000 в одному івенті Даніель навіть розбив свій телефон.

І хоч у турнірі за 7 777$ він зумів зайняти п'яте місце і заробити 88 080$ – покерист все одно опинився в мінусі. Загальна сума, яку Негреану програв за весь час WSOP 2022, склала 1 100 000$.

Такий серйозний мінус по банкролу не міг морально не вдарити за покерною легендою. Проте не варто думати, що знаменитий Негреану втратив спритність. Даніель дуже якісно аналізує свою гру і її не можна назвати мінусовою. Фактор удачі, все ж таки, відіграє велику роль і на WSOP 2022 йому просто не пощастило.

Знаменитий гравець упевнений, що з кожним роком він грає все краще і краще в івентах Світової серії покеру, однак це покер і потрібно завжди бути готовим програти. У кількох ключових моментах покерист вів правильну гру, проте стикався з кулерами.

Негреану традиційно підбив підсумки своєї гри на WSOP в одному зі своїх ВЛОГ-ів:

 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.