Даніель Негреану розповів «дику історію зі свого дитинства»

Дика історія з дитинства Даніеля Негреану

Як тільки у Твіттері з'явилася можливість писати довгі пости, багато користувачів одразу взялися за мемуари. Не залишився осторонь і зірковий покерист Даніель Негреану – днями канадець викатив «Дику історію з мого дитинства», у якій висвітлив цікавий епізод з тих часів, коли він мріяв стати актором.

Невеличкий спойлер: як виявилося, маленького Даніеля хотів використати у своїх цілях аферист. Ось чому не варто брати цукерки у незнайомців та довіряти голлівудським агентам.

Дика історія з мого дитинства

«Коли я був дуже юним, я хотів стати актором. Моя мати мало що знала про світ кіно, але з усіх сил намагалася мене підтримати. Вона привела мене на прослуховування до «Пеппі Довгапанчоха», де проходили кастинг тисячі дітей і я вирішив відібратися на роль Томмі. Сцена була такою: Томмі йшов по натягнутій мотузці, щоб врятувати Пеппі.

Я пішов й вони одразу зупинили весь процес. Я не жартую, нас було 8 дітей, які увійшли до першої групи, але вони все зупинили, щоб сказати мені: "Даніель, чи можеш ти знову показати це, бо все, що ти зробив, було ідеально".

Я зробив це знову, а потім вони передзвонили саме мені, одному з п'яти хлопців, які проходили на роль Томмі. В мене була касета із записом, але мій друг Джої випадково записав на неї один з боїв WWF. На тому запису мене спитали, чи вважаю я, що мене оберуть на роль. Відповідь була така: "Я не сумніваюся, що стану зіркою".

Зірка покеру Даніель Негреану разом зі своєю сім'єю

Маленький Даніель зі своєю сім'єю

Агент Родні

Мені здавалося, що я маю деякий імпульс, тому моя мати намагалася знайти мені голлівудського агента. Ми домовилися про зустріч із Родні, який тільки-но приїхав з Лос-Анджелеса та був на зйомках науково-фантастичного шоу під назвою V. Він показав мені декілька фотографій зі знімального майданчика та інші фото з Голлівуду.

Це був мій великий прорив! Справжній голлівудський агент з офісом у Торонто збирався допомогти мені стати дитиною-актором. Ми відзняли декілька відео для прослуховування та зустрічалися ще не один раз, доки він не сказав мені, що зараз проходить кастинг до фільму "Олівер Твіст".

Він не хотів, щоб я проходив кастинг на цю роль, але хотів, щоб я допоміг йому іншим способом...​

Джонатан Шредер

Родні взяв мене до перукарні, тому що у нього була для мене інша роль. Він хотів, щоб я підстригся, як відомий актор Рікі Шредер та зіграв роль його брата – Джонатана Шредера. На той час мені було десь 11-12 років та звісно, я збирався довіритися цьому агенту, щоб досягти успіху у Голлівуді. Так що я підстригся, а він попросив мене потренуватися роздавати автографи, як Джонатан Шредер.

Я записував все на маленьких карточках-підказках, поки не навчився робити це цілком природно.

Наступного дня він привіз мене до готелю в центрі Торонто, же проходили прослуховування. Напевно тисячі дітей хотіли потрапити на роль Олівера Твіста – кожен з них платив по 5 баксів за можливість знятися у великому голлівудському фільмі.

Заходила дитина, проходила прослуховування ("будь ласка, сер, я хочу ще"), а потім вони зустрічали мене... в образі Джонатана Шредера. І брали в мене автограф.

Рейд

Я займався цим близько години, перш ніж почалося якесь пекло. Купа поліцейських увірвалася всередину, вони схопили Родні та надягли на нього наручники. До мене підійшла жінка (мабуть, детектив) та почала втішати мене, поки я плакав. Я не розумів, що коїться, та сказав щось на кшталт: "Родні пішов вгору по річці". Не знаю, нащо я це сказав, але мила жінка втішила мене та разом із парою агентів відвела до піцерії.

Родні виявися не тим, ким я його вважав. Він зовсім не був голлівудським агентом, а був аферистом, за яким полювала поліція. Я був лише пішаком у його грі.

Відділок

Це було майже 40 років тому – мої спогади доволі розмиті, але я пам'ятаю, як мене забрали до поліцейського відділку. Мене не заарештували і я збирався стати головним свідком по ділу Родні. Вони показали мені якісь відео та поставили декілька питань. Я не пам'ятаю, що це були за відео та питання.

Потім до відділку прийшла моя мати, щоб забрати мене. Вона плакала, відчуваючи себе винною в тому, що сталося.

Суд

Пізніше мене попросили дати свідчення проти Родні та розказати, що він попросив мене зробити. Родні був там – це мене дуже турбувало.

Він завжди був неймовірно милим зі мною, але, побачивши його у той день, я злякався. Раніше у мене не було підстав боятися його, але до цього я не знав, ким він був насправді.

Адвокат поставив мені декілька питань, на які я без вагань відповів. Потім питання стали хитрішими – я зрозумів, що мене намагаються заплутати. Мене запитали про відео, яке я бачив у поліцейському відділку. Він продовжував задавати мені одне й теж питання, але постійно змінюючи формулювання.

"Ви бачили відео до чи після тих, чи інших подій...".

Фінал

Я навіть не знаю, що сталося з Родні та чи був він визнаний винним. Але мені сказали, що фільм про "Пеппі Довгупанчоху" не будуть знімати – з цього так нічого й не вийшло.

Приблизно через рік я переходив вулицю неподалік від місця, де раніше жив. Аж раптом чую: "Даніель, йди сюди". Дивлюся – стоїть стара розбита машина, а в ній... Родні махає мені рукою.

Я перебіг на інший бік вулиці та сказав щось типу: "Нііі, я до тебе не піду". Більше я ніколи не чув про Родні».

Цікавий момент
Цікавий момент

У коментарях під своїм постом Негреану зазначив, що ніколи раніше не розповідав цю історію.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (2)
Україна yuramu Гуру
Гуру

але він всетаки став зіркою) і в фільмах знімався)

0 відповідей
Україна Ryjier Легенда
Легенда

Він привіз його до номеру і робив з ним всяке)

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.