Даніель Негреану виграв турнір Super High Roller Bowl за 300 000$

Останнім часом у американського покериста Даніеля Негреану спостерігався затяжний даунтстрік. На одній тільки Всесвітній покерній серії цього року (WSOP 2022) він примудрився піти в мінус на 1 100 000$.

Найобразливішим виявився епізод у турнірі за 250 000$, в який покерист здійснив аж два входи і все одно вилетів на бабллі, так і не потрапивши до призової зони. У пориві емоцій Даніель навіть шпурнув свій телефон.

Тим не менш, покерист продовжив уперто працювати над своєю грою і не сумував, незважаючи на низку образливих програшів. Терпіння покериста окупилося з лишком і він зумів перервати свій даунстрик, здобувши перемогу в турнірі Super High Roller Bowl за 300 000$. При поляні з 24 хайроллерів івент зібрав призовий фонд 7 200 000$.

Читати також: Негреану отримує листи з погрозами на WSOP 2022

В кінці першого дня легенда американського покеру вийшов чіплідером за стеком і йому вдалося впевнено зберегти перевагу і заробити за перемогу 3 312 000$ призових. За свій тріумф Даніель дякує насамперед своїй дружині Аманді:

«Я дуже сильно тебе люблю. Дякую за те, що завжди була поряд зі мною у найважчі часи останні кілька років. Ти завжди вірила в мене, і це має значення!» – написав Негреану у своєму Твіттері.

У хедз-апі Даніель зіткнувся з дворазовим чемпіоном WSOP – Ніком Петранджело, який отримав як раннер-ап 2 016 000$. Третє місце та 1 152 000$ призових отримав відомий американський покерист Ендрю Ліхтенбергер.

Четвертим та останнім покеристом у призовій зоні цього турніру виявився гравець, який на даний момент очолює рейтинг найуспішніших офлайн-покеристів у світі – Джастін Бономо, який отримав мінімальну виплату 720 000$.

У фінальній роздачі Негреану запушив з батона з Q♣-7♣ і отримав кол від Петранджело з K♠-5♥. На дошку роздали 7♠-3♣-2♣-2♠-4♠ і Даніель Негреану отримав свій перстень чемпіона.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.