Даніель Негреану: я бачив комуністичну цензуру, тож тепер повністю за свободу слова

Даніель Негреану висловився за свободу слова

Всім відомо, що Даніель Негреану має румунське коріння. На початку 70-х років минулого століття його батьки емергрували з комуністичної Румунії до Канади. Сам Даніель знає про свою історичну батьківщину не так багато, проте нещодавно згадав випадок, як у віці 10 років разом із батьками приїжджав до Румунії в гості до бабусі.

«Під час поїздки до комуністичної Румунії я — тоді 10-річний хлопець— хотів розповісти анекдот, але моя мама та її друзі різко мене зупинили. Мені пояснили, що анекдот вважався злочином проти уряду. Саме тоді я зрозумів: свобода слова та закони для її захисту є дуже важливими.

Я вважаю, що розповідь анекдотів чи думки не повинні вважатися злочином. Але зараз я бачу та читаю у ЗМІ, як у деяких “демократичних” країнах непроурядові точки зору намагаються криміналізувати.

Дотримуватись думки, яку людина вважає правдивою, і ділитися нею публічно не є злочином. Мати намір когось ображати — хоч і погано, але теж не є злочином. Ми маємо боротися з подібними тенденціями».

У коментарях Даніель також додав, що вважає за важливе не карати людей навіть за расистські висловлювання та грубі персональні образи, тому що «бути придурком— юридично не є злочином». Але у відповідь йому вказали на те, що свобода слова має бути у певних межах. За допомогою гнучкої цензури закон дозволяє карати людей за наприклад наклеп та образу людини або групи осіб за якоюсь ознакою.

Повну дискусію можна прочитати під твітом Даніеля - там спекотно.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.