Де знайти дзеркало PokerMatch

PokerMatch 2019

У Росії Роскомнадзор іноді блокує сайти, що надають послуги у сфері азартних ігор. Українська компанія PokerMatch часом потрапляє під заборону цього наглядового органу. Для обходу блокування покер-руму було створено PokerMatch дзеркало. Це точна копія їх офіційного сайту. Використовувати дзеркало можна без сумнівів: воно завжди відповідає суворим стандартам покер-руму.

Дзеркало сайту PokerMatch 

У разі блокування офіційного сайту покер-руму у користувача є два способи для подолання цієї складності. Найнадійніший варіант отримати доступ – написати в службу підтримки PokerMatch. Гравець може відправити лист на електронну адресу покер-руму support@pokermatch.com. Також користувач має можливість залишити повідомлення в чаті з мобільного. Ще один спосіб для обходу блокування сайту – зв'язатися зі співробітниками компанії через «Телеграм».

Менш безпечний спосіб потрапити на офіційний сайт PokerMatch через дзеркало – скористатися пошуковою системою. Користувач має можливість знайти сайти з бажаними посиланнями після введення запитів «Pokermatch дзеркало» з російською та англійською назвою. В цьому випадку гравцю варто остерігатися сайтів-дублікатів, створених інтернет-шахраями.

Читати також: Як завантажити ПокерМатч на телефон: андроїд або ios

Альтернативні способи обходу блокування сайту

Крім дзеркала існують і інші способи потрапити на офіційний сайт PokerMatch. На тематичних форумах можна знайти посилання і інші варіанти відвідування офіційного сайту.

Ще один спосіб обходу блокування – використання VPN сервісів. Користувач має можливість відвідати сайт покер-руму з іншої IP-адреси.

Гравці PokerMatch мають кілька способів для обходу блокування офіційного сайту покер-руму. Найнадійніший з них – звернутися в онлайн чат Cardmates або на пошту support@cardmates.net. Ми надамо вам посилання на актуальні PokerMatch дзеркала.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий