Дена Кейтса звинуватили в шахрайстві

Дена Кейтс

Король інстаграму і любитель вечірок Ден Білзерян звинуватив Дена Кейтса в тому, що той є одним з професіоналів, причетних до скандалу з гостингом, про який розповів Білл Перкінс у своєму Твіттері. Jungleman, в свою чергу, стверджує, що заяви Білзеряна недостовірні, і що він не може обговорювати це питання...

Білзерян написав у своєму пості в Твітері, що Jungleman грав на акаунті "Sina Taleb" в приватній грі на високих лімітах в покерному додатку Fun Ocean. Проте пізніше видалив це повідомлення, але даний пост все ж встигли заскрінити:

Ден Білзерян в Твітері

Переклад: Цей негідник "Sina Taleb" обдурив мене, Білла Перкінса і інших, отримавши гроші в покерному додатку Fun Ocean, надавши Jungleman свій акаунт.

На минулих вихідних Білл Перкінс опублікував ряд твітів, в яких розповів про те, що його обдурили в грі. Засновник Твіч-каналу The Thirst Lounge і покерний мульти-мільйонер заявив наступне:

«Уявіть, що ви і ваші друзі грають в покерному додатку на запрошення, де немає професіоналів. Один з ваших друзів обманює вас, а супер професіонал грає під чужим акаунтом».

Про особу цього супер гравця натякалось кілька разів, і Перкінс відніс його навіть до топ-7 професіоналів, що призвело до всіляких чуток і звинувачень.

Кілька відомих гравців вже заявили про свою невинність. Девід Пітерс і Федір Хольц входять до їх числа. А Джейсона Куна Перкінс і зовсім назвав гравцем, який проявив порядність і відмовився від подібної пропозиції.

В покерному ком'юніті намагалися будувати здогади і з'ясувати ім'я цієї людини, але Білл Перкінс все ж вирішив поки не розкривати його особистість.

Ден Білзерян заявив, що мова йде про Jungleman, який грав у вищезгаданому додатку на акаунті багатого аматора "Sina Taleb", про який практично нічого невідомо.

Jungleman відповів, що «вже багато років не грав з Білзеряном», а потім вніс зміни в текст, написавши, що «ніколи не грав з Білзеряном».

Хоча Кейтс вважається одним з найпопулярніших і успішних гравців в світі, за ним стоїть «темне минуле», про який нагадала Ванесса Селбст, яка недавно повернулася в світ покеру.

Ванесса Селбст в Твиттере

Переклад: Зачекайте, я тільки починаю прояснювати те, що відбувається. Отже, головна новина полягає в тому, що Jungleman зробив не такий «темний» вчинок, як 10 років тому, про який всі забули?

Швидше за все, Ванесса мала на увазі скандал, пов'язаний з мультиакаунтингом, до якого був причетний Ден Кейтс, а також Хосе "Girah" Маседо і Хасіб Куреши.

Поки ще немає стовідсоткового докази, що саме Кейтс обманював багатьох аматорів в іграх на високих лімітах, але ця ситуація може істотно зашкодити його репутації.

Можливо, незабаром, спливуть і інші імена професіоналів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.